Respawn.pl

FIFA 23: Mbappe, Neymar i Messi w TOTS Ligue 1!

Autor: Maks Bartosik
TOTS Ligue 1

Do paczek w FIFA 23 Ultimate Team trafiła dziś drużyna sezonu francuskiej Ligue 1! Kto się w niej znalazł i jakie karty z TOTS Ligue 1 są do zdobycia w wyzwaniach? Sprawdźmy to!

Drużyna sezonu Ligue 1 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez graczy FIFA Ultimate Team. Nie ma się co dziwić, bowiem karty TOTS choćby gwiazd PSG przytuli do swojego składu każdy grający w FIFE. W dodatku w tym roku drużyna sezonu ligi francuskiej prezentuje się naprawdę wybornie!

Mbappe, Neymar i Messi w TOTS Ligue 1!

Oczywiście najlepszymi zawodnikami w TOTS Ligue 1 są trzej gwiazdorzy Paris Saint GermainLeo Messi (98), Kylian Mbappe (97) oraz Neymar w wersji TOTS Moments (96). Na tym jednak gwiazdorska obsada drużyny sezonu Ligue 1 się nie kończy. Świetnie wyglądają także karty Alexandre Lacazette’a (95), Marquinhosa (95), Wissama Ben Yeddera (94) czy Jonathana Davida (94). Pełny skład drużyny TOTS Ligue 1 znajdziecie poniżej:

Klasycznie w drużynie sezonu Ligue 1 pojawiły się także trzy karty “Wyróżnienia TOTS“. Oprócz wspomnianego Neymara, otrzymali je także Renato Sanches oraz Moussa Sissoko, obaj ocenieni na 92.

TOTS Moments Ligue 1

Fot. EA Sports

Wyzwania TOTS Ligue 1

Ciekawe karty są również dostępne w wyzwaniach. W grupie zadań związanych z trybem Mistrzostwa FUT do zdobycia są dwie karty w czerwonej wersji TOTSChancel Mbemba oraz Luis Openda, obaj ocenieni na 90. Oprócz wspomnianych kart, czekają na nas także dodatkowe paczki i player picki, a nawet karta Fantasy Hero Jean-Pierre Papina!

Natomiast w drugiej grupie wyzwań, którą można wykonywać w Squad Battles, Division Rivals oraz w FUT Champions, do odblokowania jest karta TOTS Hamariego Traore, oceniona na 91.

Natomiast w Wyzwaniach Budowania Składów pojawiła się karta Flashback Presnela Kimpembe, oceniona na 91 punktów oceny ogólnej. By ją zdobyć, trzeba wymienić sześć składów o łącznej wartości ok. 560 tysięcy monet.

Spora kontrowersja z drużyną sezonu Ligue 1

Jak mogliście zauważyć, w drużynie sezonu Ligue 1 nie znalazł się żaden Polak, co wywołało ogromne oburzenie wśród polskich, ale i zagranicznych fanów Ligue 1. Ich zdaniem na miejsce w TOTS ligi francuskiej zdecydowanie zasłużył Przemysław Frankowski. Wahadłowy RC Lens jest drugim najwyżej ocenionym zawodnikiem w tym sezonie ligi francuskiej, więc jego brak w drużynie sezonu Ligue 1 faktycznie jest niezrozumiały.

Drużyna sezonu Ligue 1 będzie dostępna w paczkach w FIFA 23 Ultimate Team przez tydzień, do 23 maja. Wszystkie informacje o promocji Team Of The Season znajdziecie na naszej stronie w specjalnej zakładce.