Respawn.pl

Strona główna » FIFA 23: Najlepsze młode talenty w FIFA Ultimate Team

FIFA 23: Najlepsze młode talenty w FIFA Ultimate Team

Autor: Maks Bartosik

Ujawniania ratingów w FIFA 23 ciąg dalszy. Ostatnio poznaliśmy m.in. najlepsze karty z Ekstraklasy, a teraz przyszedł czas na poznanie najlepszych zawodników poniżej 21 roku życia. 

Wśród najlepszej piętnastki znaleźć możemy kilku zawodników, którzy już w poprzedniej edycji gry zaznaczyli swoją obecność. To m.in. Pedri, Jude Bellingham, Alphonso Davies, Florian Wirtz, Josip Gvardiol czy Nuno Mendes. Co łączy tę szóstkę? Każdy z nich otrzymał kartę Team Of The Season w FIFA 23.

Spośród zawodników do 21 roku życia, najwyżej ocenioną kartę otrzymał Pedri, którego ocena ogólna wzrosła z 81 do 85. Hiszpan nie jest jedynym przedstawicielem FC Barcelony w tym zestawieniu – oprócz niego znaleźli się w nim Gavi i Ansu Fati.

Bardzo ciekawie prezentują się karty Josipa Gvardiola czy Jeremiego Frimponga. Ten pierwszy na pozycji środkowego obrońcy ma 82 punkty tempa, co w połączeniu z 80 obrony i 83 fizyczności może uczynić z niego kartę wpasowaną w “metę gry”. Z kolei Frimpong jest jednym z najszybszych prawych obrońców w grze – jego statystyka tempa to aż 94 punkty.

W zestawieniu znalazł się tylko jeden zawodnik spoza TOP 5 lig – Justin Timber z Ajaxu Amsterdam. Karta holenderskiego obrońcy została oceniona na 80, a spośród statystyk, podobnie jak w przypadku Gvardiola, wyróżniają się tempo (82), obrona (81) i fizyczność (81). 

Pełne zestawienie 15 najlepszych kart zawodników poniżej 21 roku znajdziecie poniżej.

Fot. EA Sports