Respawn.pl

FIFA 23: Nowa drużyna tygodnia już dostępna w grze!

Autor: Maks Bartosik
TOTW 25 FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, oznaczona numerem 25. Kogo zdecydowało się wyróżnić EA Sports?

Aktualnie w FIFA 23 Ultimate Team mamy ciekawy okres gry. Obecnie w paczkach są dostępne karty z drugiej drużyny Trophy Titans, a EA uruchomiło kolejne głosowanie na drużynę sezonu – tym razem Premier League. Jednak nie oznacza to, że zabraknie nowej drużyny tygodnia, która prawdopodobnie jest ostatnią w tym roku. Ta pojawiła się w grze w środę o godzinie 19:00.

A w niej znalazło się kilka ciekawych kart. Na pewno warto wyróżnić można Antoine Griezmanna, ocenionego na 89. Jego karta in-form wygląda bardzo podobnie do karty POTM La Liga Francuza, która dostępna jest obecnie w SBC. Oprócz napastnika Atletico Madryt, ciekawie wygląda również Inaki Williams, oceniony na 87. Ghański skrzydłowy otrzymał podwójne ulepszenie, a jego karta może sprawdzić się jako super-zmiennik.

W podobnej roli może sprawdzić się także Jeremy Doku, oceniony na 83. Belgijski skrzydłowy Rennes ma na swojej karcie in-form ma tempo ocenione na 95, co w połączeniu z 88 punktami dryblingu może dać solidne wsparcie z ławki.

Pełną drużynę tygodnia numer 25 możecie zobaczyć poniżej:

W ramach wyzwania Srebrne Gwiazdy do zdobycia jest karta Joshy Vagnomana z VFB Stuttgart. Niemiecki prawy obrońca ma na niej 91 punktów tempa, 80 obrony i 85 fizyczności, więc wygląda na solidne uzupełnienie srebrnych składów.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎1 osoba, gra w futbol amerykański i ‎tekst „‎74 PO JAKO داد VAGNOMAN 91 TEM 83 DRY 56 STR 80 OBR 77 POD 85 FIZ‎”‎‎

Drużyna tygodnia numer 25 będzie dostępna w paczkach FIFA 23 Ultimate Team do środy 26 kwietnia do godziny 19:00.