Respawn.pl

FIFA 23: Obrońcy TOTY już dostępni w grze!

Autor: Maks Bartosik
TOTY FIFA 23

We wtorek wieczorem w FIFA 23 Ultimate Team pojawiły się karty obrońców i bramkarza z drużyny TOTY. Oprócz nich, w grze pojawiły się także nowe ikony.

Po trójce pomocników TOTY, przyszedł czas na czwórkę obrońców i bramkarza z drużyny roku. Przypominamy, że w czwórce najlepszych defensorów znaleźli się kolejno: Ahraaf Hakimi, Eder Militao, Virgil Van Dijk oraz Theo Hernandez. Z kolei najlepszym bramkarzem wybrany został Thibaut Courtois. Cała piątka jest już dostępna w paczkach i będzie można ją trafić aż do czwartku.

Oprócz nowych kart Team Of The Year w paczkach pojawiła się także druga drużyna ikon TOTY. Ponownie EA wypuściło sześć kart, a są to Ashley Cole, Edvin Van Der Sar, Claude Makelele, Alessandro Nesta, Gerd Muller oraz Ronaldinho. Całą szóstkę będzie można trafiać do piątku.

Z kolei w SBC dostępna jest obecnie karta Flashback Paula Pogby, nawiązująca do karty TOTY Francuza z FIFA 16. By ją zdobyć, trzeba wymienić cztery składy o łącznej wartości niemal 600 tysięcy monet.

Zdjęcie

Wszystkie informacje o drużynie Team Of The Year publikujemy regularnie na naszej stronie, a znajdziecie je pod tym linkiem.