Respawn.pl

FIFA 23: Poznaliśmy nominowanych do nagrody POTM Premier League!

Autor: Maks Bartosik

Po dwóch miesiącach przerwy EA opublikowało listę nominowanych do nagrody Player Of The Month Premier League. Kto ma szanse ją wygrać? Sprawdźmy to!

Powrót rozgrywek klubowych w kontekście FIFA Ultimate Team oznacza nie tylko powrót Drużyn Tygodnia TOTW, ale też i kart POTM. Jako pierwsza swoje nominacje ogłosiła angielska Premier League, a to oznacza, że już wkrótce będziemy mogli spodziewać się SBC o kartę zawodnika miesiąca z Premier League. Albo lepiej powiedzieć miesięcy, bowiem obecne głosowanie dotyczy zarówno listopada, jak i grudnia.

EA wraz z Premier League wybrało ośmiu zawodników, którzy ich zdaniem najlepiej spisywali się w rozgrywkach Premier League w listopadzie i grudniu. Wśród nominowanych nie mogło oczywiście zabraknąć Erlinga Haalanda, który jednak nie jest jedynym Norwegiem na liście. Nominację otrzymał także jego rodak z Arsenalu – Martin Odegaard, który wczoraj otrzymał kartę in-form w nowym TOTW.

Odegaard nie jest jedynym reprezentantem Arsenalu w tym zestawieniu. Z “Kanonierów” nominowany został również Bukayo Saka. Na liście jest też dwóch graczy Manchesteru United – Marcus Rashford oraz Casemiro. Ostatnią trójkę nominowanych zamykają Kieran Trippier, Palhinha oraz Ben Mee.

Głos na swojego faworyta można oddawać poprzez stronę EA, do której link znajdziecie tutaj.