Respawn.pl

FIFA 23: Rozpoczynamy promocję Zmiennokształtni!

Autor: Maks Bartosik
Zmiennokształtni FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team wystartowała nowa promocja pod nazwą Zmiennokształtni! W grze pojawiło się wiele nowych, ciekawych kart, w tym karta specjalna Przemysława Frankowskiego!

Zakończył się okres Team Of The Season w FIFA 23, jednak nie oznacza to końca eventów promocyjnych. Tym razem do gry trafiła drużyna ShapeShifters, w której znalazły się karty zawodników z zmienionymi pozycjami i statystykami. Promocja Zmiennokształtni pojawia się w FUT już po raz czwarty, a pierwszy raz mogliśmy ją sprawdzić w FIFA 20.

Promocja Zmiennokształtni FIFA 23

W tegorocznej drużynie Zmiennokształtnych znalazło się naprawdę wiele ciekawych kart, które mogą się przydać do budowania składu w końcowym etapie FIFA 23. To przede wszystkim Pele oceniony na 99 z pozycją LS, Virgil Van Dijk oceniony na 98 jako ŚPD czy Memphis Depay (96) na pozycji środkowego pomocnika. W drużynie Zmiennokształtnych znajdziemy także polski akcent – Przemysława Frankowskiego ocenionego na 94. Pełny skład drużyny promocyjnej ShapeShifters możecie zobaczyć poniżej:

W wyzwaniach tygodniowych możemy zdobyć kartę ShapeShifters Aleksandra Mitrovicia, ocenioną na 93. Serb, który na co dzień jest napastnikiem Fulham, otrzymał na niej pozycję środkowego obrońcy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański i tekst „93 ŚO ส 중 MITROVIĆ 89 TEM 84 DRY 65 STR 92 OBR 82 POD 95 FIZ”

Natomiast w SBC pojawiło się wyzwanie, w którym do odblokowania jest Davot Upamecano w wersji Zmiennokształtni, oceniona na 95. Francuz otrzymał na niej pozycję ŚPO, a koszt tego SBC to ok. 450 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański i tekst „CM 95 M0 CAM CF QATAR UPAMECANO R 95 PAC 93 DRI 5*4 5 92 SHO 75 DEF H-M M 94 PAS 96 PHY”

Dostępne jest także drugie SBC, w którym do zdobycia jest karta Thorgana Hazarda, oceniona na 91. Te SBC z kolei kosztuje ok. 80 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gra w futbol amerykański i tekst

Pierwsza drużyna Zmiennokształtni będzie dostępna w FIFA 23 Ultimate Team przez tydzień, do 23 czerwca do godziny 19:00.