Respawn.pl

FIFA 23: Rozpoczynamy rozgrzewkę TOTS!

Autor: Maks Bartosik
FIFA 23 TOTS

Już coraz bliżej do startu okresu Team Of The Season w FIFA 23 Ultimate Team! W piątek wieczorem wystartowała rozgrzewka TOTS, która ma przygotować graczy na nadchodzące tygodnie z drużyną sezonu!

TOTS Społeczności kiedy

Teraz już wiemy oficjalnie, kiedy wystartuje event Team Of The Season w FIFA 23 Ultimate Team. Będzie to piątek 28 kwietnia o godzinie 19:00. Jak co roku, jako pierwsza do gry trafi drużyna TOTS Community, wybrana przez społeczność gry w specjalnym głosowaniu. EA uchyliło także rąbka tajemnicy i dało nam wskazówki co do trzech graczy, którzy się w niej znajdą. Na ten moment gracze odkryli jednego z nich – będzie to Bernardo Silva z Manchesteru City. Wielu typuje również, że karta po lewej stronie może należeć do Jamesa Taverniera z Rangers.

TOTS FIFA 23

Fot. EA Sports

Rozgrzewka TOTS

W piątek wieczorem EA uruchomiło mini event, znany m.in. z promocji Team Of The Year – Rozgrzewka TOTS. Polega ona na tym, że w grze pojawiły się różne SBC i wyzwania, mające przygotować graczy do promocji Team Of The Season w FIFA 23.

W SBC pojawiły się m.in. rozbudowy 82×10 i 83+ czy rozbudowy ligowe z jedenastoma zawodnikami 81+ z danej ligi. Paczki te można zachować na okres Team Of The Season i będzie można z nich trafić karty TOTS nie tylko z drużyny Community, ale też z każdej kolejnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ROZBUDOWA 82+ X10 Powtarzalne 3 23 55 min Kończy się za: 6 dni Zdobądź paczkę UKOŃCZONO 0/2 10 rzadkimi złotymi piłkarzamio ocenie 82+. NAGRODY ZA GRUPĘ: ×1 10 RZADKICH PIŁKARZY 82+ (Niewymienne) 83+ ROZBUDOWA 83+ Powtarzalne Kończy się za: 6dni Zdobądź paczkę z rzadkim złotym piłkarzem o ocenie 83+! UKOŃCZONO 0/1 NAGRODY ZA GRUPĘ: ×1 PACZKA RZADK. ZŁOT. PIŁK. 83+ (Niewymienne)”

Fot. EA Sports

Nowe tryby wyzwań towarzyskich na okres TOTS!

EA uruchomiło również specjalny tryb wyzwań towarzyskich “FUT Live Puchar jedna liga TOTS“, w którym za wygrywanie meczów składem złożonym z zawodników z jednej ligi, otrzymamy specjalne nagrody. Są to paczki ligowe prime z każdej z lig TOP 5, a za wygranie 10 meczów dodatkowo otrzymamy paczkę 5×84+.

TOTS FIFA 23

Fot. EA Sports

Dostępna jest także grupa zadań “Rozgrzej się i zwyciężaj“, w której za wygrywanie meczów w trybach Squad Battles i Division Rivals będziemy otrzymywać poszczególne karty na wypożyczenie, które potem przydadzą nam się przy wykonywaniu kolejnych wyzwań z tej grupy. Za wykonanie wszystkich dziesięciu wyzwań otrzymamy dużą paczkę rzadkich piłkarzy.

TOTS FIFA 23

Fot. EA Sports

Karta TOTS za darmo – ulepszenie codziennego logowania

Podobnie jak przy evencie TOTY, EA przygotowało również coś dla aktywnych graczy. Od piątku za codzienne wykonanie SBC “Wyzwanie codziennego logowania TOTS” gracze będą otrzymywać dodatkowe nagrody. W tym wyzwaniu wystarczy wymienić jedną brązową kartę, a w nagrodę otrzymamy paczkę 2×81+. Dodatkowo za każde ukończone wyzwanie otrzymamy dodatkową nagrodę, a za zrobienie dwudziestu dwóch takich ulepszeń czeka na nas paczka z gwarantowaną kartą TOTS.

TOTS FIFA 23

Fot. EA Sports

Paczki za 10 monet

W sklepie FUT pojawiły się także specjalne paczki, kosztujące zaledwie dziesięć monet. Paczka ta zawiera trzech rzadkich piłkarzy i można ją otworzyć raz dziennie.

obraz 2023 04 23 123304538

Fot. EA Sports

Wszystkie informacje o TOTS w FIFA 23 znajdziecie na naszej stronie w kategorii TOTS.