Respawn.pl

FIFA 23: Salah i Griezmann w nowym TOTW!

Autor: Maks Bartosik

Do FIFA 23 Ultimate Team trafiła wczoraj nowa drużyna tygodnia, oznaczona numerem dziewiętnastym. Znaleźli się w niej m.in. Mohamed Salah czy Antoine Griezmann!

TOTW numer 19 w FIFA 23 pojawił się w grze w środę i przyniósł kilka ciekawych kart. Najlepszym zawodnikiem w drużynie tygodnia jest Mohamed Salah, którego karta in-form została oceniona aż na 93. Egipcjanin bezsprzecznie zdystansował konkurencję, bowiem kolejny jest Antoine Griezmann, który ma 88 punktów overall. Podium zamyka Niklas Sule z 87 punktami oceny ogólnej.

W tym tygodniu wyróżnionymi kartami in-form została nagrodzona dwójka graczy: Yannick Gerhardt z VFL Wolfsburg oraz Ryan Nelson z Arsenalu. Karta Niemca oceniona została na 86, podczas gdy skrzydłowy Arsenalu otrzymał punkt mniej na swoim in-formie. Pełen skład drużyny tygodnia numer 19 możecie zobaczyć poniżej:

Srebrne Gwiazdy

W tym tygodniu w ramach wyzwania Srebrne Gwiazdy gracze mogą odblokować kartę in-form Ferdiego Kadioglu z Fenerbahce. Turecki prawy obrońca ma na niej 74 punkty oceny ogólnej i wyróżnia się wysoką statystyką tempa i dryblingu. By go zdobyć, wystarczy wykonać trzy wyzwania, na które EA klasycznie dało siedem dni.

obraz 2023 03 09 230943728