Respawn.pl

FIFA 23: Specjalna karta Lukasa Podolskiego do zdobycia w grze!

Autor: Maks Bartosik
Drużyna tygodnia numer 21 w FIFA 23

W FIFA 23 Ultimate Team pojawiła się nowa drużyna tygodnia, która oprócz 23 kart in-form przyniosła też polski akcent. W zadaniach pojawiło się wyzwanie o kartę gwiazdy PKO BP Ekstraklasy!

Po całkiem ciekawym TOTW 20 przyszedł czas na drużynę tygodnia numer 21. Najwyżej ocenioną kartą w niej, a jednocześnie też najdroższą jest Frenkie De Jong, oceniony na 88 i kosztujący ok. 80 tysięcy monet. Tyle samo punktów oceny ogólnej mają Viktor Tsygankov i Douglas Luiz, jednak ich karta in-form kosztuje 25 tysięcy coins. Nieco więcej kosztuje karta w formie Victora Osimhena, również oceniona na 88. Pełny skład TOTW numer 21 znajdziecie poniżej:

Wyróżnionymi zawodnikami w tej drużynie tygodnia zostali dwaj Argentyńczycy –  Exequiel Palacios (87) oraz Thiago Almada (86). Każdy z nich otrzymał podwójne ulepszenie na swojej karcie in-form, które prezentują się następująco:

Projekt bez tytulu 11

W wyzwaniach Srebrne Gwiazdy dostępna jest z kolei karta in-form Lukasa Podolskiego z Górnika Zabrze. Niemiecki zawodnik został na niej oceniony na 74, a jego karta wyróżnia się solidnie ocenioną statystyką strzałów.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „74 ŚN PAM2 PODOLSKI 78 TEM 81 DRY 88 STR 46 OBR 83 POD 79 FIZ”

Drużyna tygodnia numer 21 będzie dostępna w FIFA 23 przez tydzień, do 29 marca 2023 roku.