Respawn.pl

FIFA 23: Znamy dwunastego zawodnika TOTY!

Autor: Maks Bartosik
TOTY FIFA 23

Pełna drużyna Team Of The Year jest już dostępna w paczkach w FIFA 23 Ultimate Team. Dziś do gry trafił dwunasty zawodnik TOTY, którym został Erling Haaland.

Od rozpoczęcia promocji Team Of The Year minął dokładnie tydzień. Przez ten czas w grze pojawiły się nie tylko karty TOTY, ale też i nowe ikony czy różne SBC. Po tym jak w czwartek wieczorem EA dodało do paczek główną jedenastkę TOTY, gracze czekali jeszcze na jedną kartę z drużyny roku. Mowa rzecz jasna o zwycięzcy głosowania na dwunastego zawodnika Team Of The Year. Ten pojawił się w grze dzisiaj o godzinie 19:00.

Mowa rzecz jasna o Erlingu Haalandzie, który w głosowaniu na 12 gracza drużyny roku pokonał Joao Cancelo i Federico Valverde. Norweg dzięki głosom społeczności FIFA 23 otrzymał kartę TOTY, która oceniona została na 96. Zawodnik Manchesteru City będzie dostępny w paczkach przez najbliższy tydzień, razem z wcześniej wydanymi kartami TOTY.

Wszystkie informacje o drużynie Team Of The Year publikujemy regularnie na naszej stronie, a znajdziecie je pod tym linkiem.