Respawn.pl

FIFA Points za darmo? Nowy tryb w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

Dosyć niespodziewanie do FIFA Ultimate Team powróciły turnieje – na razie tylko w wersji na PS5. Co najważniejsze, nagrody w turniejach to wirtualna waluta do FUT!

Gracze FIFA już od kilku lat domagali się, by do trybu FUT powróciły turnieje, za które mogliśmy otrzymywać różne nagrody. Te prośby podyktowane były przede wszystkim sentymentem do dawnych edycji gry, w tym FIFA 16 i eventu Futties. To właśnie przy okazji tamtej promocji za wygrywanie turniejów online otrzymywało się specjalne karty, które gracze wspominają do dzisiaj.

obraz 2022 12 09 215911350

Jak się niespodziewanie okazało, EA wsłuchało się w prośby graczy i przywróciło tryb turniejów z nagrodami do FIFA Ultimate Team. Co prawda, na razie tylko w wersji na konsole Playstation. Specjalny tryb turniejowy “Playstation Tournaments” pojawił się w zakładce “Graj” w menu FUT. Po kliknięciu w niego otwiera nam się okno, w którym możemy zarejestrować się do najbliższego dostępnego turnieju.

Te startują co 30 minut i są rozgrywane w trybie drabinki z 32 graczami. Zwycięzca całego turnieju otrzymuje nagrodę w postaci darmowych FIFA Points. W zależności od turnieju, raz jest to 100 punktów, raz 250, a raz nawet 500. Co najważniejsze, nie ma żadnego ograniczenia dotyczącego liczby rozegranych turniejów.

Zdjęcie