Respawn.pl

Strona główna » Już dzisiaj poznamy finałową dwójkę IEM Katowice 2018

Już dzisiaj poznamy finałową dwójkę IEM Katowice 2018

Autor: Patryk Gwarek

Nastał ten dzień, w którym zostaną wyłonieni uczestnicy finałowego pojedynku IEM Katowice 2018. Czy ujrzymy zaskoczenie?

Pierwszymi ekipami, które w te sobotnie popołudnie staną do walki o miejsce w finale IEM Katowice 2018, będzie Astralis i FaZe. Zapowiada się na to, że właśnie ten mecz będzie najbardziej emocjonujący, bo w przeszłości w bezpośrednich starciach obie ekipy zawsze stawiał potężny opór, zatem dogrywki nie będą rzeczą nadzwyczajną. Szczególnie że “karrigan” i spółka już w spotkaniu z Cloud9 pokazali, że będą walczyć do ostatniej kropli krwi. Tam skończyło się na dwóch overtime’ach w ostatniej mapie, o tym jak będzie teraz przekonamy się już o 15:00.

Jednak nie należy zapominać o tym, że Astralis z “Magiskiem” jest w nadzwyczaj dobrej formie, przykładem była eliminacja SK. W związku z tym, jak już zostało wspomniane, ten pojedynek wydaje się najlepszym dzisiejszego dnia.

Za to o 18:50 w szranki stanie fnatic oraz Liquid i wygląda na to, że Szwedzi po raz kolejny zagrają w finale IEM Katowice. Co prawda Amerykanie wyeliminowali NiP oraz zwyciężyli w Cloud9, ale to fnatic ma czyste konto przegranych, nie ulegli w żadnym pojedynku na tych zawodach – nawet w meczu z FaZe. Niebywałe, szczególnie że brygada “flushy” jest po słabym występie Starladderze. Być może jest to ich czas i znów sięgną po katowicki puchar.

Półfinały IEM Katowice

Astralis vs. FaZe – 15:00

fnatic vs. Liquid – 18:50

Transmisja poniżej:

Oglądaj na żywo film od użytkownika esl_csgo_pl na www.twitch.tv