Respawn.pl

Firma PUMA podpisała umowę partnerską z Natus Vincere!

Autor: Marcin Kapusta

Niemieckie przedsiębiorstwo odzieżowe PUMA zawarło trzyletnią współpracę z największą wschodnioeuropejską organizacją esportową, Natus Vincere!

PUMA zostanie partnerem technicznym organizacji i zaprojektuje jej nowe koszulki na nadchodzący sezon. Odzież z różnymi możliwościami personalizacji trafi wkrótce do sprzedaży na sklepach internetowych shop.navi.gg i PUMA.com. Ponadto będzie ją można kupić w sklepach detalicznych PUMY. Oba podmioty pracują również nad ekskluzywną kolekcją odzieży i własną kolaboracją.

W esporcie trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał o NAVI. Podobnie w sporcie, PUMA jest jedną z najbardziej wartościowych i rozpoznawalnych marek. Łączy nas długa historia i odważne decyzje, które wyprzedziły swoje czasy i doprowadziły do postępu w naszych branżach. Misją PUMY jest bycie najszybszą marką sportową na świecie. Nic dziwnego, że nasze plany są zbieżne. Nie ma innego sposobu, aby nadążyć za szybko rozwijającym się światem esportu, niż być najszybszym.” – oświadczył Oleksandr “nervo-” Pavlenko, który w ukraińskiej organizacji pełni funkcję Dyrektora ds. marketingu.

W całej naszej historii PUMA tworzyła stroje dla najlepszych drużyn i sportowców na świecie. Cieszymy się, że możemy zostać partnerem technicznym NAVI i tym samym zabezpieczyć naszą pozycję w esporcie. Wierzymy w potencjał zespołów i życzymy sukcesów zawodnikom oraz ich fanom.” – przyznał CEO PUMA Russia & Ukraine, Vladimir Gorobets.

Niemiecka firma odzieżowa aktywnie inwestuje pieniądze w branżę sportów elektronicznych. Współpracuje z takimi organizacjami, jak Cloud9, Gen.G Esports czy x-kom AGO. Ponadto jest oficjalnym partnerem klubów piłkarskich Manchester City, Borussia Dortmund i AC Milan.

Aktualnie Natus Vincere może cieszyć się z ogromnego zaplecza handlowego. Posiada bowiem umowy z wieloma znamienitymi markami, w tym m.in. z Philipsem, Logitechem, Monster Beverage Corporation oraz bukmacherem GG.BET.