Respawn.pl

Flamez: mam nadzieję że Donk cheatuje

Autor: Maks Bartosik

Wielki finał IEM Katowice 2024 już za nami! Społeczność CS2 jest pod wrażeniem występu, jaki nam zaserwował Donk!

Co to było za show Spirit! Rosjanie bez większych problemów przejechali się po FaZe i sięgnęli po końcowy triumf na IEM Katowice 2024. Fenomenalny występ zaliczył przede wszystkim Donk, który na trzech mapach wykręcił aż 82 trafienia, notując przy tym rating aż 1.93!

Nic dziwnego, że profesjonalni gracze zaczęli się go obawiać. W końcu młody Rosjanin w Katowicach rozegrał dopiero swój pierwszy turniej LAN i to jeszcze tej wagi. Nie przeszkodziło mu to w przejściu do historii w wieku 17 lat, stając się drugim graczem który wykręcił rating 1.70 na dużym turnieju.

FlameZ: Oby Donk cheatował

Spośród wielu komentarzy na Twitterze, najbardziej trafny wydaje się być komentarz FlameZa. Izraelski zawodnik Vitality, które z IEM Katowice 2024 odpadło już w fazie grupowej, napisał, że ma nadzieję, że Donk cheatuje. Oczywiście FlameZ nie życzy Donkowi złapania go na cheatowaniu, tylko zwraca uwagę na strach, jaki panuje teraz wśród innych zawodników, że zostaną Zdonkowani.

Nie ma mu się co dziwić. Donk jest w fenomenalnej formie, tak samo jak całe Spirit. Jeśli nie stanie się jakaś katastrofa, to rosyjska formacja może zdominować ten rok na scenie CS2. Ale najpierw muszą poradzić sobie na RMR, który startuje już za kilka dni!