Respawn.pl

Flamie żegna się z 1win – w jego miejsce wchodzi Forester!

Autor: Maks Bartosik

Rosyjska organizacja 1win zdecydowała się niedawno na dokonanie jednej zmiany. Z zespołem pożegnał się Egor “flamie” Vasilyev, a jego miejsce zajmie były zawodnik m.in. Entropiq.

1win ma za sobą średnio udany rok 2022. Rosyjska formacja dobrze radziła sobie w rozgrywkach online, zajmując drugie miejsce w 41 sezonie ESL Challenger League czy dwóch odsłonach turnieju CCT Series. Jednak Rosjanie nie poradzili sobie w najważniejszych rozgrywkach – kwalifikacjach do obu turniejów rangi Major.

Efektem tych nieudanych występów było odejście dowodzącego, którym był Ihor “lollipop21k” Sołodkov. Białorusin rozstał się z 1win w połowie grudnia i od tamtego czasu w zespole pozostawało tylko czterech graczy.

W tym tygodniu z 1win pożegnał się kolejny zawodnik. Mowa o byłym graczu Natus Vincere, Egorze “flamie” Vasilyevie. 25-letni Rosjanin był członkiem zespołu od stycznia 2022 roku, gdy przeszedł właśnie z NAVI. Miejsce flamiego w składzie 1win zajmie Igor “Forester” Bezotecheskiy, który od grudnia pozostawał na ławce rezerwowych w Entropiq.

W składzie 1win dalej pozostaje luka po odejściu lollipop21k. Na ten moment nie pojawiły się żadne doniesienia, jakoby organizacja znalazła już zastępstwo za białoruskiego prowadzącego.

Aktualny skład 1win prezentuje się następująco:

Russia Aleksandr “⁠TRAVIS⁠ Timkiv
Russia Denis “⁠deko⁠ Zhukov
Russia Aleksandr “⁠glowiing⁠ Matsievich
Russia Igor “⁠Forester⁠ Bezotecheskiy

Russia Vadim “⁠MSE⁠ Zimin (trener)