Respawn.pl

Strona główna » Flash dokonuje zmian

Flash dokonuje zmian

Autor: Michał Maćkowski

Po nieudanym okresie chińskiego zespołu organizacja postanawia dokonać zmian. Na ławkę rezerwową przeniesiono QiFang “Karsa” Su oraz KunHua “LOVEYY” Bai, którzy zostaną tymczasowo zastąpieni przez WeiJi “INNOPY” Guo i Zhe “Ayeon” Yang.

 

Chińska ekipa po nieudanym występie w China Top Shenzen oraz trzecim miejscu na kwalifikacjach do majora postanawia dokonać zmian w swoim zespole. Głównym powodem tego był słaby występ  na lokalnym turnieju CS: GO Super League 2017, gdzie zajęli ostatnie miejsce szybko przegrywając z Eclipse. Jako stand-in będzie grał menadżer drużyny WeiJi “INNOPY” Guo, który już wcześniej reprezentował jako gracz barwy Flash. Drugi zawodnik jest aktualnie na testach w zespole i jest wielką niewiadomą, ponieważ nie występował nigdy w profesjonalnej drużynie. Zhe “Ayeon” Yang został polecony przez jednego z aktywnych zawodników zespołu. 

Aktualny skład Flash

  • YuLun “fancy1” Cai
  • YuanZhang “AttackeR” Sheng
  • Andrew “kaze” Khong
  • Zhe “Ayeon” Yang (testy)
  • WeiJia “INNOPY” Guo (stand-in)

 Chiński zespół już za niedługo będzie miał okazję pokazać, że zmiany, które dokonali wyszły na korzyść bo zaczynają rozgrywki w Douyu CS:GO Asia Invitational #2, gdzie pula nagród wynosi 15 000 $.