Respawn.pl

“FLET” – to nowy skład Snaxa, w którym występuje m.in. Kylar

Autor: Aleksander Kurcoń
Snax

Na polskiej scenie CS:GO uformował się nowy skład niezwiązany z żadną organizacją. To drużyna skupiona wokół Janusza “Snax” Pogorzelskiego. Zespół przystąpił do rywalizacji w ESEA Advanced pod nazwą “FLET”. 

Poszukiwania optymalnego składu w wykonaniu Snaxa wciąż trwają. Pogorzelski od momentu rozstania z Anonymo nie może znaleźć stabilizacji w swojej karierze. Wydawało się, że nowoutworzony projekt MONKEsports może być taką przystanią, ale drużyna rozpadła się równie szybko jak powstała. Tymczasem w kwietniu widzimy kolejną próbę stworzenia stabilnego zespołu. Mowa o FLECIE.

Team FLET pojawił się na portalu ESEA i został zgłoszony do najbliższego sezonu ESEA Advanced. W drużynie pojawił się core pierwszego składu Anonymo w postaci Snaxa, KEia i Kylara. Wygląda na to, że wymieniona trójka lubi ze sobą grać, bo to kolejny projekt, w którym uczestniczą razem. Jednocześnie podejrzana wydaje się teza postawiona przez KEia na temat rozpadu MONKE. Wówczas Pietkun zakomunikował, że to przez jego skład się rozpadł, a nie przez Snaxa lub byaliego. Tymczasem we FLECIE brakuje Pawła “byali” Bielińskiego, a nie KEia czy Snaxa.

Kto jeszcze znajduje się w zespole? Łącznie jest to sześć graczy, czyli Snax, pendzel, Markoś, Kylar, KEi i Killkapi. Wygląda więc na to, że Team FLET to na razie luźny zespół do regularnego grania w ESEA Advanced. Zapewne coś więcej będziemy mogli o nim powiedzieć dopiero po kilku tygodniach funkcjonowania.