Respawn.pl

Fnatic wbija szpilkę w Evil Geniuses po pierwszym meczu tych drużyn na IEM Katowice 2023!

Autor: Maks Bartosik
FNATIC

Po zakończonym przed chwilą meczu Fnatic-Evil Geniuses, admin konta Fnatic na Twitterze postanowił wbić szpileczkę w amerykański zespół.

IEM Katowice 2023 to emocje nie tylko na serwerze i trybunach, ale też i w social mediach. Już od dłuższego czasu możemy obserwować, że admini kont poszczególnych zespołów nie gryzą się w język. Na myśl przychodzi głównie admin konta Heroic, który jest jednym z najczęściej śmieszkujących adminów. Dorównać mu spróbował admin konta Fnatic, który wbił szpilkę w Evil Geniuses po zakończeniu meczu tych dwóch zespołów.

Świetna forma Roeja

Fnatic swoje spotkanie z EG wygrało dosyć gładko, bo EG ugrało tylko osiem rund. Świetną formą błysnął Roej, który wykręcił statystyki 27-12 i był najlepiej fragującym zawodnikiem w meczu. Po stronie EG najlepszym graczem był Hext, który zdobył 15 eliminacji.

“Rozmawialiśmy z ESL…”

Admin Fnatic poinformował EG, że rozmawiali już z ESL i dowiedzieli się, że Amerykanie będą mogli w następnym meczu użyć całego, piętnastoosobowego składu. Jest to oczywiście nawiązanie do tego, że Evil Geniuses posiada obecnie trzy składy CS:GO.

W kolejnym meczu na IEM Katowice 2023 Fnatic zmierzy się z wygranym starcia pomiędzy OG i Sprout. Z kolei Evil Geniuses w meczu pierwszej rundy drabinki przegranych podejmie przegranego tamtego meczu.