Respawn.pl

Forze straci kluczowego gracza?!

Autor: Maks Bartosik
forze, ESL PRO LEAGUE

Wszystko wskazuje na to, że Forze straci kolejnego zawodnika. Dziś rano organizacja poinformowała, że wysłucha ofert za Krada.

Niecałe dwa tygodnie temu informowaliśmy, że Forze szykuje się na rewolucję kadrową. Wtedy rosyjska organizacja poinformowała, że dwóch zawodników, Jerry i Zorte otrzymali wolną rękę na negocjacje z innymi zespołami. W temacie Zorte pojawiały się pogłoski o zainteresowaniu m.in. ze strony Evil Geniuses, jednak teraz wiemy już, że do tego transferu na pewno nie dojdzie. Tym czasem rosyjska organizacja poinformowała, że kolejny gracz otrzymał pozwolenie na rozmowy z innymi klubami.

Co dalej z Kradem?

Mowa o  Vladislavie “⁠Krad⁠ Kravchenko, 24-letnim rifflerze rosyjskiej formacji, który jej barwy reprezentuje od grudnia ubiegłego roku. To właśnie po dołączeniu Krada, Forze zanotowało najlepsze rezultaty, w tym awans do play-offów ESL Pro League S17, drugie miejsce w BetBoom Playlist. Urbanistic czy zwycięstwo CCT Online Finals #1. Do tego rosyjski skład awansował na ostatniego Majora w CS:GO, gdzie odpadł z fazy legend z bilansem 2:3. Rosyjska formacja obecnie zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu HLTV, a w najlepszym momencie, czyli połowie kwietnia, Rosjanie byli nawet trzynastą drużyną świata.

Aktualny skład Forze prezentuje się następująco:

Russia Vladislav “⁠Krad⁠ Kravchenko
Russia Andrey “⁠Jerry⁠ Mekhryakov
Russia Aleksandr “⁠zorte⁠ Zagodyrenko
Russia Aleksandr “⁠shalfey⁠ Marenov
Russia Evgeny “⁠r3salt⁠ Frolov

Russia Artem “⁠Fierce⁠ Ivanov (trener)