Respawn.pl

ForZe z ostatnim bezpośrednim zaproszeniem na Copenhagen Games 2019

Autor: Paweł Wilk

Na nieco ponad tydzień przed startem Copenhagen Games 2019 poznaliśmy wszystkich bezpośrednich uczestników. Ostatnie powędrowało do forZe.

Rosyjski skład został doceniony za wyniki, które udało się mu osiągnąć w 2019 roku. W styczniu forZe pokonało Izako Boars w ESEA Season 29 Premier Relegation, a miesiąc później otarło się o awans na Intel Extreme Masters XIV Sydney. Zmotywowana ekipa Dmitriya “facecracka” Alekseyeva poszła za ciosem i wygrała ECS Season 7 Challenger Cup, a także zajęło drugą lokatę w ramach GG.Bet Sydney Invitational. Tam piątka Rosjan przegrała z Heroic, które także pojawi się na CPH Games, więc pojawia się  możliwość rewanżu.

Obecnie na liście uczestników imprezy w Kopenhadze mamy cztery drużyny. Oprócz forZe mowa o Heroic, Epsilon Esports i Sprout. Pozostałą czwórkę poznamy po zakończeniu lokalnych eliminacji. Łącznie ósemka powalczy o pulę nagród wynoszącą około 100 tysięcy dolarów w fazie grupowej i drabince pucharowej. Pierwsze spotkania wystartują 19 kwietnia, a już dzień później poznamy zwycięzcę.

Aktualna lista uczestników Copenhagen Games 2019:

Heroic Epsilon Esports Sprout forZe