Respawn.pl

FURIA w końcu wróci do dawnych wyników? #MisjaKolonia

Autor: Maks Bartosik

Dzisiaj w ramach serii #MisjaKolonia, przyjrzymy się innej brazylijskiej drużynie – FURIA. Czy Fallen i spółka w swoim debiucie pokażą się z dobrej strony?

Transfery

Latem w FURIA doszło do dwóch zmian. Do zespołu sprowadzono Fallena i Chelo, którzy przyszli z Imperial, a pożegnano Dropa i Saffee. Nowe nazwiska w składzie FURIA mają pomóc brazylijskiej ekipie powrócić do najwyższej formy, która w tym momencie jest już tylko obiektem wspomnień, bowiem ten rok dla podopiecznych Guerriego w ogóle się nie układa.

Główna faza IEM Cologne 2023 to obowiązek, play-offy będą mile widziane…

Debiut nowego składu FURIA na IEM Cologne 2023 przypadnie na mecz z Grayhound. Brazylijczycy będą w nim oczywiście zdecydowanym faworytem i nawet mimo faktu, że w tej piątce nie zagrali jeszcze ani razu, porażka nie wchodzi w grę. Nawet fakt, że pierwszy mecz będzie rozgrywany w formacie BO1 nie będzie żadnym usprawiedliwieniem dla ewentualnej porażki FURIA.

W przypadku wygranej z Grayhound, ekipa Fallena będzie miała okazję zmierzyć się albo z Monte, albo z Imperial, w zależności od tego, która z tych formacji okaże się lepsza. Jeśli dojdzie do pojedynku z Monte, to FURIA będzie zdecydowanym faworytem. Natomiast brazylijscy kibice chyba będą woleli, by móc obejrzeć brazylijskie derby o awans do głównej fazy. W tych FURIA również wydaje się być faworytem, jednak Imperial po zmianach również może namieszać.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

Podsumowując, FURIA podczas IEM Cologne 2023 ma okazję przełamać fatalną serię, która ciągnie się za nimi od początku roku. Kscerato i spółka powinni bez problemów wywalczyć awans do głównej fazy turnieju, w której również będą mieli szanse powalczyć o awans do play-offów. Nasz śmiały typ to przynajmniej miejsce w TOP12, ale kto wie, może dołączenie Fallena faktycznie odmieni FURIA

Wszystkie teksty z serii #MisjaKolonia znajdziecie tutaj.