Respawn.pl

Furlan i phr budują nowy, międzynarodowy skład!

Autor: Maks Bartosik

Szybko wyjaśniła się przyszłość Furlana po odejściu z AGO. Doświadczony polski zawodnik zdecydował się na sklejenie nowego, międzynarodowego składu, w którym znalazł się m.in. phr.

Niecałe dwa tygodnie temu AGO ogłosiło zakończenie wieloletniej współpracy z Furlanem. 28-latek był członkiem polskiej organizacji przez prawie sześć lat i był jej główną twarzą. Teraz były gracz Team Kinguin i Team AGG zdecydował się na kolejny krok w swojej karierze i po dziesięciu latach spędzonych na polskiej scenie postanowił dołączyć do międzynarodowego zespołu.

A nazywa się on Adaptation. Furlan nie będzie w nim jedynym Polakiem, bowiem razem z nim do nowego zespołu dołączył jego kolega z AGO, dobrze znany wszystkim Phr, a oprócz popularnego “Pieczara” znalazł się w nim również m4tthiPozostałe dwa miejsca w składzie przypadły Joonasowi “doto” Forssowi, znanemu głównie z występów w barwach ENCE oraz Milenowi “Milky” Ilievowi, który ostatnio reprezentował barwy bułgarskiego składu Katuna.

Zespół obecnie poszukuje organizacji, która weźmie Furlana i spółkę pod swoje skrzydła. Zawodnicy ogłosili również gotowość do uczestnictwa w turniejach.