Respawn.pl

GamerLegion już w komplecie. neaLaN i volt domykają zestawienie

Autor: Krzysztof Sarna

GamerLegion jest już w komplecie. Proces szukania trochę potrwał, ale niemiecka organizacja może już się cieszyć z kompletu. Dwoma nowymi nabytkami okazali się Sanzhar “⁠neaLaN⁠” Iskhakov oraz Sebastian “⁠volt⁠” Maloș. 

GamerLegion dopina swój skład

Roszady kadrowe w niemieckiej organizacji zaczęły się od tego, gdy 30 czerwca Ivan “iM” Mihai zamienił GL na Natus Vincere oraz 3 lipca Kamil “siuhy” Szkaradek przeszedł do MOUZ. Jasne wtedy było, że podopieczni Ashleya “ashhh” Battye’a będą musieli w przerwie wakacyjnej szukać, testować i być może opracowywać na nowo niektóre elementy i schematy. 

Organizacja postanowiła postawić na neaLaNa oraz volta. Ten pierwszy do tej pory przesiadywał na ławce rezerwowych Evil Geniuses, a wcześniej był aktywną częścią składu. Przed dwa lata Kazach także reprezentował K23. Na swoim koncie ma wicemistrzostwo Nine to Five #2, mistrzostwo pierwszego i piątego sezonu European Development Championship czy Pinnacle Winter Series #1. Jednak wszystkie te sukcesy osiągał za czasów K23, podczas gdy w EG nie prezentował już tak dobrej formy i uzyskał rating 0.96. Najlepszym jego wynikiem za czasów gry w Evil Geniuses było drugie miejsce w IEM Road to Rio Americas RMR. 

CZYTAJ TAKŻE: Kolejna fala zaproszeń i dawka poprawek – Aktualizacja CS2 19/07/2023

Z kolei Malos od początku lutego bieżącego roku przywdziewał barwy Into The Breach. Z tą ekipą udało mu się wygrać ESL PremierShip Spring, a także dotrzeć do ćwierćfinału BLAST.tv Majora w Paryżu. Wówczas trzeba było jednak uznać wyższość Teamu Vitality. volt był kluczową częścią strony terrorystów Into The Breach, wypracowując sobie rating 1.08. 

Skład GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Frederik “⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Sanzhar “⁠neaLaN⁠” Iskhakov
  • Nicolas “⁠Keoz⁠” Dgus
  • Isak “⁠isak⁠” Fahlén
  • Sebastian “⁠volt⁠” Maloș
  • Ashlez “⁠ash⁠” Battye – trener

Na oficjalny debiut odświeżonego składu GL nie będziemy musieli długo czekać. Formacja wystąpi na IEM Cologne, który odbędzie się w dniach 29 lipca – 6 sierpnia. Ponadto szósta ekipa globu ma już nieco wypełniony kalendarz, ponieważ jest pewna udziału na Gamers8 w dniach 16-20 sierpnia. Ponadto Frederika “acoRa” Gyldstranda i jego kolegów ujrzymy podczas osiemnastego sezonu ESL Pro League i Elisa Masters Espoo 2023.