Respawn.pl

GamerLegion potwierdza – FL4MUS uzupełnia lukę po Isaku!

Autor: Maks Bartosik
Fl4mus GamerLegion

Skład GamerLegion znowu jest w komplecie! Niemiecka organizacja przed chwilą ogłosiła podpisanie umowy z piątym zawodnikiem, który zastąpi Isaka po jego transferze do Ninjas In Pyjamas.

Przebudowa składu GamerLegion dobiegła już końca. Dziś w godzinach popołudniowych niemiecka organizacja oficjalnie potwierdziła rozstanie z Isakiem, który po trzech latach gry w jej barwach odszedł do Ninjas In Pyjamas. Tym samym w składzie ponownie pojawiło się wolne miejsce, na które trzeba było znaleźć zastępstwo.

GamerLegion uzupełnia skład!

Jak się jednak okazuje, długo na wypełnienie tej luki w składzie GamerLegion nie musieliśmy czekać. Niecałe 20 minut temu niemiecka organizacja ogłosiła, że jej nowym nabytkiem jest były zawodnik NEMIGA – Fl4MUS. Transfer 19-letniego Rosjanina był zapowiadany już kilka dni temu, gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o potencjalnym odejściu Isaka.

Jednak zanim młody Rosjanin zadebiutuje w barwach GamerLegion, to razem z NEMIGA dogra jeszcze rozgrywki CCT Season 2 Europe Series 2. Dopiero potem w pełni skupi się na grze w nowym zespole, który w nadchodzących tygodniach ma trochę wolnego.

Aktualny skład GamerLegion prezentuje się następująco:

Romania Sebastian “⁠volt⁠” Maloș
Poland Janusz “⁠Snax⁠” Pogorzelski
Hungary Henrich “⁠sl3nd⁠” Hevesi
Estonia Andreas “⁠aNdu⁠” Maasing
Russia Timur “⁠FL4MUS⁠” Marev

United Kingdom Ashley “⁠ash⁠” Battye (trener)