Respawn.pl

Strona główna » Gamers2 dwukrotnie zmierzy się z mousesports

Gamers2 dwukrotnie zmierzy się z mousesports

Autor: Sergiusz Lelakowski

Dziś kolejne dwa spotkania rozegra Gamers2 w ramach rozgrywek pierwszego sezonu Global Offensive Champions League. Pula nagród wynosi $30,000, co jeszcze bardziej zachęca zawodników do wysiłku. Oprócz Gamers2 w turnieju grają takie drużyny jak: Virtus.pro, Natus Vincere, Copenhagen Wolves, Team Dignitas, Flipsid3, HellRaisers, mousesports, PENTA Sports oraz Property.

Polacy zmierzą się z niemiecką formacją dwukrotnie – o 21.00 oraz 22.00.  Aktualnie zawodnicy Gamers2 znajdują się na trzecim miejscu w tabeli tuż za Virtus.pro oraz Property. Strefę top 4 zamyka Copenhagen Wolves z takim samym dorobkiem jak Gamers2 – 9 punktów. Mousesports zajmują ostatnie miejsce w tabeli i dotychczas zaliczyli 4 porażki w 4 spotkaniach. Takie rozmieszczenie w tabeli stawia Polaków na pozycji faworyta, lecz nie można lekceważyć przeciwnika. Ostatnio mousesports zostali wzmocnieni poprzez dołączenie Nikoli “NiKo” Kovač – bośniackiego zawodnika. Jego rating na HLTV.org wynosi 1.19, co czyni go przedwczesną gwiazdą spotkania.

Gamers2 niedawno wrócili z bootcampu gdzie przygotowali się do turnieju Gfinity, który odbędzie się już w nadchodzący weekend. Jest to jedna z ostatnich szans aby poprawić taktyki i wyeliminować wszystkie błędy.

 

_______________________________________________________________________________________________________

AKTUALIZACJA

21:00 – Oba spotkania zostały przełożone ze względu na problemy techniczne z Twitch.tv