Respawn.pl

Strona główna » Games Academy dołącza do Tempo Storm

Games Academy dołącza do Tempo Storm

Autor: Sergiusz Lelakowski

Tempo Storm postanowiło powiązać nadzieję z brazylijskim składem Games Academy i z nową siłą ponownie wkroczyć na pole CS:GO.

Nie są to pierwsze kroki Tempo Storm na konkurencyjnej scenie Counter Strike: Global Offensive. Drużynę, w nieco innym składzie widzieliśmy już w zeszłym roku, jednak w sierpniu organizacja postanowiła skupić się na innych swoich dywizjach i obrać inny kierunek działań. Ich amerykański skład reprezentowali tacy zawodnicy jak: Shahzeb “ShahZaM” Khan, Daniel “roca” Gustaferri czy Ronnie “Ryx” Bylicki.

[pull_quote_center]Jesteśmy bardzo podekscytowani będąc częścią Tempo Storm. Minęło już kilka miesięcy od kiedy organizacja miała drużynę CS:GO. Jesteśmy zaszczyceni, że zdecydowali się, aby to brazylijski skład mógł ich reprezentować. Wszystko idzie świetnie, Nasza atmosfera w zespole jest niesamowita. Mamy zamiar być w szczytowej formie w nadchodzących miesiącach i nie możemy się doczekać, aby pokazać pierwszą “burzę” w następnych wydarzeniach CS:GO. – Luiz “peacemaker” Tadeu[/pull_quote_center]

Tempo Storm tym razem postanowiło połączyć siły z zawodnikami Games Academy, brazylijską drużyną, która niedawno odniosła sukces w ważnych kwalifikacjach do wydarzenia MLG Major Columbus Qualifiers startującego na końcu lutego. Zarząd Tempo Storm pokłada duże nadzieję w nowym zespole, wierzy, że pod ich sztandarem będą mieli szansę wiele osiągnąć.

Tempo Storm:

[flag br]Henrique “hen1” Teles[/flag][flag br]Lucas “lucas” Teles[/flag][flag br]Gustavo “SHOOWTiME” Gonçalves[/flag][flag br]Ricardo “boltz” Prass[/flag][flag br]Joao “felps” Vasconcellos[/flag]

[flag br]Luiz “peacemaker” Tadeu (trener)[/flag]