Respawn.pl

Gamin.gg wystartowało! Na platformie zarejestrowało się już 1800 graczy

Autor: Michał Maćkowski

Gamin.gg to nowa platforma play-to-earn dla znanych tytułów z trybem gry wieloosobowej, na której budowany jest ekosystem dookoła współzawodnictwa opartego na umiejętnościach, dzięki któremu możemy zagrać za prawdziwe pieniądze.

Często słyszymy, że jest wiele takich platform, ale jeśli zapytamy, czy w dowolnym momencie można zagrać z wybraną ilością przeciwników o daną stawkę i natychmiast otrzymać nagrodę pieniężną to okazuje się, że nic takiego nie istniało na całym świecie. Dlatego wystartowała platforma Gamin.gg!

Czym jest Gamin.gg?

Gamin.gg to nowa platforma play-to-earn dla znanych tytułów z trybem gry wieloosobowej, w tym dla CS:GO oraz najnowszej odsłony FIFA. Od lat na tzw. esporcie zarabiają nieliczni — najlepsi z najlepszych zdobywają pulę nagród na wielkich turniejach na całym świecie. Gamin.gg ma to zmienić, o czym mówią założyciele – ,,Wierzymy w to, że proporcjonalnie do swoich umiejętności zarabiać może każdy“.

Na Gamin.gg wpłacasz pieniądze i przeznaczasz je na wpisowe do turniejów, a wypłacasz pieniądze, które „zgarniasz” od innych użytkowników. Turnieje Instant są jak małe pudełka, do których mieści się odpowiednia liczba chętnych. Kiedy tylko zdecydujesz się na odpowiednią wysokość wpisowego, magiczna kula połączy Cię z innymi zdecydowanymi w ten sam tytuł. Kiedy tylko znajdzie się odpowiednia liczba losowych przeciwników, to turniej rozpoczyna się od razu. Wygrałeś? To już z górki: zlecasz wypłatę i masz pieniądze na koncie!

Platforma proponuje granie tu i teraz. Usiądź, podejmij decyzję, graj i wygraj. Oczywiście co to za granie bez przegrywania? Przegrywanie to część grania, nie da się zawsze stać na podium — to właśnie są emocje! Na ten moment na Gamin.gg możemy grać w Counter-Strike: Global Offensive i FIFA 2023 w trybach jeden na jednego.

Kilka faktów o platformie

Czy to jest hazard? Nie! Grasz w gry oparte o umiejętności, a nie szczęście. To uczestnicy turnieju tworzą pulę pieniędzy do wygrania, choć często dorzucamy coś od siebie. To nie jest hazard, to nie są gry losowe czy zakłady wzajemne! To po prostu codzienne starcie graczy w ulubione tytuły.

Czy to bezpieczne? Tak! Gamin.gg to jedyna platforma na świecie, gdzie tożsamość użytkowników jest zweryfikowana. Dane graczy chronione są przez międzynarodowego partnera, który współpracuje z bankami na całym świecie. Nasze serwery są bezpieczne i skutecznie wyłapujemy oszustów. Gramy o pieniądze więc nie chcemy anonimowych, często oszukujących, przypadkowych graczy.

Gamin.gg cały czas zbiera opinie na temat platformy i jest otwarta na wszelkie uwagi. Zgodnie z propozycjami graczy, platforma wprowadziła pierwsze zmiany – w CS:GO została dodana codzienna rotacja map, a aktualnie trwają prace nad trybami drużynowymi.

,,Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że odkąd wystartowaliśmy z platformą dla graczy, którzy uwielbiają rywalizować w sieci, zebraliśmy już ponad 1800 zarejestrowanych użytkowników. Na platformie odbyło się już ponad 600 rozgrywek, a łączna suma wszystkich pul nagród przekroczyła 2000 EURO. Zadowoleni zwycięzcy wypłacili już swoje nagrody z turniejów, potwierdzając tym samym działanie platformy oraz założeń twórców!” – mówią założyciele platformy Gamin.gg