Respawn.pl

Gamingowy obóz letni z Ninjas in Pyjamas

Autor: Sergiusz Lelakowski

Ninjas in Pyjamas wspólnie z Area08 zorganizują gamingowy obóz letni, na którym uczestnicy będą mogli potrenować swoją grę w Counter Strike:Global Offensive i nie tylko.

W dniach 27-29 Czerwca w szwedzkim mieście Lidingö​ odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla graczy, a mianowicie obóz treningowy. Przeznaczony jest on także dla Polaków, koszt udziału to około 1200 złotych (cena nie obejmuje przelotu z Polski do Szwecji). Obóz treningowy dotyczy nie tylko Counter Strike, lecz także między innymi League of Legends, Dota2. Podczas trwania całej imprezy uczestnicy przejdą indywidualne treningi pod okiem trenerów i specjalistów, będą rywalizować między sobą w meczach 5vs5 oraz 1vs1. Ponadto organizatorzy zapewniają spotkanie z legendami sceny Counter Strike takimi jak Tommy “Potti” Ingemarsson, czy Emil “HeatoN” Christensen i nie tylko.

Heaton przez niektórych nazywany jest najlepszym graczem CS’a w historii, zakończył swoją karierę gamingową w 2007 roku, a obecnie piastuje stanowisko menadżera Ninjas in Pyjamas. Potti natomiast zdobywał międzynarodowe osiągnięcia gamingowe w latach 1999-2006.

https://twitter.com/NiPKameeleon/status/727135730607083520

W cenie obozu znajdziemy zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie składające się z trzech posiłków dziennie, a także liczne atrakcje. Za polską stronę odpowiada Łukasz Berć, Community Manager Poland organizacji Ninjas in Pyjamas. Uczestnik musi posługiwać się językiem angielskim lub szwedzkim oraz mieć ukończone piętnaście lat, w przypadku niepełnoletności konieczna jest zgoda rodzica.

Przydatne linki


Informacje dotyczące obozu od NiP Gaming
Wpis na facebooku NiP Gaming
Zezwolenie rodzica na wyjazd
Zdjęcia ośrodka, w którym odbywać będzie się obóz

E-mail polskiego organizatora: lukas.berc@gmail.com