Respawn.pl

gBots z nową drużyną

Autor: Sergiusz Lelakowski

gBots ogłosił, że nową drużynę oprócz znanych zawodników zasili dwoje nowych graczy. Zespół ma zamiar ponownie stać się numerem jeden na hiszpańskiej scenie e-sportowej.

Po wielkiej wygranej na Spanish LVP, jednej z najbardziej znanych turniejów narodowych, gBots postanowiła wzmocnić swoją drużynę i dodać do niej dwóch nowych zawodników: Christiana “loWel” Garcia Antoran, który grał swego czasu w zastępstwie dla drużyny oraz Davida “Kairi” de Miguel.

W międzyczasie pozostali zawodnicy Óscar “mixwell” Cañellas oraz Rubén “TorPe” Jesús Gómez Rodríguez zamieszkają w Gaming House, niedaleko Barcelony. Carlos “peelk” Barrio razem z dwoma nowymi zawodnikami dołączą do nich w razie potrzeby (przygotowania się do ważnych meczy online).

Adria Gispert, prezes zespołu w odpowiedzi na pytanie dotyczące przyszłości drużyny odpowiada, że chcą skupić się przede wszystkim na dominacji hiszpańskiej sceny oraz przygotować skład, aby mogli konkurować na arenie międzynarodowej. Chcą stworzyć solidną i konsekwentną drużynę, której ostatnio brakowało w Hiszpanii.

gBots weźmie udział w takich turniejach jak: LVP, SocialNat, and ESL in Spain, CEVO Main oraz ESEA Premiere.

gBots:

[flag es]Óscar “mixwell” Cañellas[/flag][flag es]Rubén “TorPe” Jesús Gómez Rodríguez[/flag][flag es]Carlos “peelk” Barrio[/flag][flag es]Christian “loWel” Garcia Antoran[/flag][flag es]David “Kairi” de Miguel[/flag]