Respawn.pl

Genesis Carbon 400M i 400XXL – oryginalne białe podkładki pod mysz

Autor: Michał Maćkowski
Genesis Carbon

Firma Genesis, partner serwisu Respawn.pl wprowadziła właśnie na rynek nowe podkładki pod mysz z serii Carbon. Mowa o modelach 400M i 400XXL, które z pewnością przypadną do gustu osobom, którym znudziły się ciemne powierzchnie biurek i chcą oryginalnie wyglądającego produktu.

Genesis, partner serwisu Respawn.pl ponownie wypuszcza na rynek biały sprzęt dla graczy. Tym razem padło na Carbon 400M, czyli gamingowa podkładka pod mysz o powierzchni 350 x 250 mm i grubości 3 mm. Wodoodporna faktura łączy w sobie cechy powierzchni typu speed i control. Zapewnia ona dość szybką reakcję przy krótkich ruchach, ale dzięki specjalnemu splotowi włókien pozwala też na zwiększoną kontrolę nad reakcją myszy. Podkładka jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami myszek, a jej gumowa, spodnia warstwa antypoślizgowa powinna zwiększać stabilność na każdym podłożu. Krawędzie podkładki są obszyte, dzięki czemu można zapomnieć o strzępieniu się materiału.

Genesis wypuścił także większa wersję podkładki – Carbon 400XL , która skierowana jest dla osób wymagających znacznie większej powierzchni roboczej. Cechuje się ona wymiarami 800 x 300 mm. Podobnie jak opisany powyżej model Carbon 400M, wyróżnia się wodoodporną warstwą wierzchnią, kompatybilnością z optycznymi i laserowymi myszkami, a także antypoślizgową, gumową powierzchnią spodnią.

Podkładki Genesis Carbon 400M i 400XXL zostały wycenione kolejno na 29,99 zł i 59,90 zł, co zdecydowanie przebija oczekiwania konsumentów pod względem jakości i ceny! Co jednak ważne, podkładki możecie kupić jeszcze taniej, dzięki naszej współpracy z marką Genesis. Przy zakupie w koszyku na stronie Genesis wystarczy, że wpiszecie nasz kod RESPAWN.PL i otrzymacie aż 10% zniżki! Więcej informacji o promocji znajdziecie tutaj.