Respawn.pl

Genesis Krypton 555 – Niedroga myszka gamingowa dla wymagających graczy!

Autor: Michał Maćkowski
Myszka Gamingowa - Krypton 555

Poszukujesz niedrogiej myszki, która podbije Twoje serce i nie jedno imperium wroga? Myszka gamingowa Genesis Krypton 555 to odświeżona wersja brata 550, która za niecałą stówkę posiada jeden z topowych sensorów i przełączniki Kailh GM 4.0.

Myszka gamingowa to wręcz obowiązkowa część naszego zestawu komputerowego, a jej wybór nie należy do najłatwiejszych. Gryzoń może kosztować 30 złotych, jak i 500 złotych, jednak Genesis w swojej ofercie posiada Genesis Krypton 555, który za niecałą stówkę posiada jeden z topowych sensorów Pixart PAW3333 oraz wytrzymałe i szybkie przełączniki Kailh GM 4.0.

Poczuj się jak PRO! Myszka Gamingowa Genesis Krypton 555

Wybór myszki dla graczy nigdy nie jest prostym wyborem, bo produktów i elementów, na jakie trzeba zwracać uwagę, jest naprawdę wiele. Sensor, przełączniki czy ślizgacze to tylko początek, który wprowadza nas w daleką drogę. Genesis Krypton 555 to myszka gamingowa, dzięki które za niedużą kwotę, bo już niecałych stu złotych, możemy czuć się jak profesjonalista i grać na sprzęcie, który posłuży nam lata i nas nie zawiedzie.

Z31796 158866

Krypton 555 to młodszy brat 550, który posiada bardzo dobry sensor Pixart PAW3333, umożliwiający maksymalną szybkość śledzenia kursora na poziomie 300 ips oraz maksymalną akcelerację wynoszącą 35G. Dzięki takiej technologii, każdy nasz ruch, nawet ten najszybszy zostanie natychmiastowy zauważony w grze i pozwoli pokonać rywala jeszcze szybciej. Na dodatek myszka posiada przycisk do zmiany DPI, w którym znajdziemy 6 poziomów prędkości kursora od 200 do 8000 DPI.

To oczywiście nie koniec dobroci, jakie daje nam myszka gamingowa Genesis Krypton 555. W gryzoniu zamontowane zostały przełączniki Kailh GM 4.0, dzięki którym myszka wytrzyma do aż 60 milionów kliknięć. Na dodatek producent postawił na przewód z oplotem typu Paracord, przez co nie musimy bać się o trwałość i przetarcia.

1tgt2wwblib07zo7mtobi4k0

RGB, przyciski programowalne i WIELE więcej!

Genesis Krypton 555 to nie tylko bardzo dobry sensor czy przełączniki. Myszka została wyposażona w wiele elementów, które zaspokoją niejednego gracza, w tym aż siedem przycisków programowalnych, dzięki którym możemy przyśpieszyć zaawansowane działania. Na dodatek wszystkim możemy sterować dzięki dedykowanemu oprogramowaniu i wbudowanej pamięci, na której nasze ustawienia zapiszą się na stałe i nie będziemy musieli konfigurować gryzonia po każdym nowym podłączeniu.

Z31796 158869

Nie mogło oczywiście zabraknąć także w myszce gamingowej podświetlenia RGB Prismo, dzięki czemu nasz gryzoń nie tylko będzie działać bez zarzutów, ale także dobrze wyglądać. Oczywiście na sprzęcie możemy ustawić dowolny kolor, który najbardziej przypadnie nam do gustu w oprogramowaniu.

Myszka gamingowa do 100 złotych – wybór może być tylko jeden! 

Krypton 555 od Genesis jest niedrogim, ale to nie oznacza, słabym wyborem dla graczy. Myszkę już teraz można zakupić w cenie 99,90 złotych w dwóch kolorach – czarnym i białym. To jednak nie koniec, bo sprzęt od Genesis każdy może zakupić z 10% zniżką. Wystarczy, że przy zakupie na oficjalnej stronie producenta, w koszyku wpiszecie nasz kod rabatowy RESPAWNPL. Więcej o tym, jak skorzystać z promocji, znajdziecie tutaj.

Materiał powstał przy współpracy z Genesis, oficjalnym partnerem portalu Respawn.pl