Respawn.pl

Strona główna » Genesis przedstawiło swoją nową obudowę! Przywitajcie białą wersję Irid 505 ARGB

Genesis przedstawiło swoją nową obudowę! Przywitajcie białą wersję Irid 505 ARGB

Autor: Michał Maćkowski

Partner portalu IzakTV, firma Genesis zaprezentowało nową wersję obudowy typu midi tower, której funkcjonalność i nowy design mają zadowolić każdego użytkownika. Przywitajcie Irid 505 w białym kolorze i z podświetleniem ARGB.

Nowa biała wersja Irid 505 ARGB to kolejny dom dla naszego komputera stacjonarnego w asortymencie Genesis! Najnowsza obudowa posiada perforowany przód, a panel boczny wykonano z przejrzystego szkła hartowanego. Dzięki temu użytkownik może pochwalić się wnętrzem swojego komputera i obserwować zainstalowane komponenty. Co ważne Irid 505 ARGB może otrzymać w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym i białym, a konstrukcja w połączeniu z imponującym podświetleniem ARGB sprawia, że obudowa może przypaść do gustu nawet tym najbardziej wymagającym.

Wsparcie dla pięciu dysków SSD

Dyski HDD odchodzą pomału do lamusa, a Irid 505 oferuje możliwość załączenia aż pięciu dysków SSD. To jednak nie oznacza, że magnetycznych dysków nie zamontujecie w nowej obudowie od Genesis. Każdy użytkownik otrzymuje miejsce na zamontowanie dwóch dysków HDD lub kolejnych dwóch dysków SSD w ich miejsce. Dla zapewnienia maksymalnej wygody i intuicyjnej obsługi front obudowy został wzbogacony o dwa złącza USB 3.0, dwa złącza USB 2.0 i dwa HD Audio Jack.

Obudowa dla najbardziej wymagających – Irid 505 ARGB

Biała wersja nowej obudowy od Genesis posiada pakiet filtrów przeciwkurzowych, liczne przepusty na przewody oraz dużą ilość miejsca za tacką na płytę główną, dzięki czemu organizacja okablowania ma być czystą przyjemnością. Wewnątrz znajdziemy również cztery wentylatory ARGB 120 mm. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zamontowania dwóch dodatkowych wentylatorów, w tym 140 mm z przodu oraz na górze.

Irid 505

Łatwa instalacja

W Irid 505 White ARGB gniazda rozszerzeń posiadają przykręcane zaślepki i dzięki temu mogą być ponownie montowane. Z kolei zastosowanie technologii „slot-in” pozwala na szybką organizację dysków HDD oraz SSD bez konieczności ponownego używania narzędzi. Do tego możliwość łatwego zarządzania kablami pozwoli nam bardzo szybko zmontować swój komputer i utrzymać porządek!

Obudowa Genesis Irid 505 White będzie dostępna w sprzedaży w wersji ARGB w cenie 399 zł, zaś wersję bez podświetlenia wyceniono na 289 zł.  Dom dla swojego PC możecie znaleźć na stronie producenta .