Respawn.pl

Geoguessr z CS:GO – Sprawdź jak dobrze znasz mapy!

Autor: Michał Maćkowski
Geoguessr CS;GO

Geoguessr to już nieco zapomniana zabawa, jednak jej uniwersalność pozwala na przeniesienie gry do innych światów. Tak o to powstała wersja dla CS:GO, gdzie możemy sprawdzić, jak dobrze znamy mapy i ich szczegóły.  

Mapy w CS:GO, mimo że znane są nam w większości, to zawsze znajdzie się pewien zakątek, który pod danym kadrem, sprawi nam problem. Dlatego też powstała CS’owa wersja Geoguessr, dzięki której możemy sprawdzić, jak dokładnie znamy plansze z gry.

Geoguessr z CS:GO

SpotGuessr to projekt, który postanowił przenieść znanego nam Geoguessr do świata CS:GO. Założyciel strony przygotował bowiem bazę zdjęć związanych z różnymi mapami z produkcji Valve, a gracz ma za zadanie odgadnięcie, gdzie na danej mapie znajduje się lokacja z obrazka. Trzeba przyznać, że niektóre elementy mapy mogą spowodować zakłopotanie u niejednego gracza.

Przeczytaj więcej – Jak dobrze znasz mapę w GTA 5? Sprawdź się w specjalnym Geoguessr

W grze lokacje do odgadnięcia związane są z najpopularniejszymi mapami w CS:GO, takimi jak Inferno, Cobblestone czy Dust2. To jednak baza zdjęć jest znacznie większa, więc gracze mogą sprawdzić się z każdej dużej i znanej planszy z produkcji Valve. Do wyboru na ten moment są dwa tryby: dzienny losowy. Pierwszy z nich losuje nam trzy obrazki, które mamy jak najbliżej dopasować na mapie.

Fani VALORANTA także znajdą coś dla siebie

Na SpotGuessr nie tylko znajdziemy CS:GO, ale również Valoranta. Dlatego fani produkcji Riot Games także mogą sprawdzić swoją znajomość map, które jak wiemy, także posiadają wiele ukrytych elementów.