Respawn.pl

GeT_Right i KennyS w jednym zespole na 1XBET GOAT LEAGUE!

Autor: Maks Bartosik
G2 Esports

Już w ten czwartek startuje turniej 1XBET GOAT LEAGUE, w ramach którego zmierzą się zespoły składające się z legend CS:GO, streamerów oraz przedstawicieli żeńskiej i męskiej sceny CS:GO.

Przerwa wakacyjna dla profesjonalnych zawodników nie oznacza wcale przerwy od emocji z CounterStrike! Na początku roku ogłoszono rozgrywki 1XBET GOAT LEAGUE, w których wystąpią m.in. legendy profesjonalnej sceny CS:GO. Dzisiaj natomiast poznaliśmy składy ośmiu zespołów, które wezmą udział w zmaganiach, które startują już w ten czwartek.

W każdym składzie musiało znaleźć się po jednym męskim zawodniku Counter-Strike’a, jednej zawodniczce, streamerze, trenerze oraz komentatorze. Wśród graczy którzy wystąpią w rozgrywkach znajdziemy m.in. GeT_Righta, Olofmeistera, Adrena, Lobanjice, Pimpa, shoxa, NBK czy KennyS’a. Składy wszystkich zespołów możecie zobaczyć poniżej:

Osiem drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się drużyny Lobanjicy, Nikolarna, Olofmeistera i Pimpa. Natomiast w grupie B będziemy mogli oglądać zespoły AdreNa, GeT_RiGhTa, NadeKinga oraz TrilluXe’a. Pierwsze spotkania podczas GOAT League rozpoczną się już w czwartek o 12:30. Na start zmierzą się ze sobą zespoły Team Nikolarn i Team Pimp. Pełny harmonogram fazy grupowej rozgrywek znajdziecie poniżej:

obraz 2023 06 14 231835520

Fot. Liqupedia

Przez najbliższych pięć dni osiem drużyn rywalizować będzie o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów, z czego 100 tysięcy trafi do zwycięzców. W poprzedniej edycji GOAT League Summer Vacation najlepszy okazał się skład Lobanjicy, który pokonał w finale skład Bustera.

Transmisję z spotkań 1XBET GOAT LEAGUE Summer Vacation możecie znaleźć na kanale Twitch sponsora rozgrywek – 1XBET.