Respawn.pl

Strona główna » GGL z poważnymi planami na 2018 rok. Turniej z pulą nagród 150.000 złotych

GGL z poważnymi planami na 2018 rok. Turniej z pulą nagród 150.000 złotych

Autor: Patryk Głowacki

Powstała w 2017 roku organizacja Good Game League nie zamierza próżnować w nadchodzącym sezonie. GGL planuje bowiem zorganizować duży turniej w 2018 roku.

Organizacja debiutowała w obecnym sezonie CS:GO eventem w Poznaniu. GGL zorganizował turniej na stadionie Lecha Poznań, gdzie zjechały się silne ekipy z Polski. Zmagania padły łupem nieistniejącego już Pompa Team.Yellow, które w finale pokonało Venatores.

W 2018 roku Good Game League zamierza ponownie wrócić na INEA Stadion ze swoim produktem. Zawody mają być jednak zdecydowanie bardziej rozbudowane od poprzedniej edycji. Turniej główny poprzedzić mają bowiem cztery turnieje eliminacyjne rozgrywane w: Poznaniu, Opolu, Trójmieście oraz Zielonej Górze.

Formacje, które uzyskają promocję do finałowych rozgrywek, dołączą do czterech zaproszonych ekip z poza Polski, by w czerwcu walczyć o łączną pulę nagród w wysokości 150 000 złotych. Na razie jednak organizatorzy nie podali więcej szczegółów w całej sprawie. Możliwym jednak jest, że podczas GGL 2018 oprócz CS:GO kibice będą mogli zobaczyć w akcji zawodników World of Tanks oraz FIFA 18.