Respawn.pl

GGPredict partnerem analitycznym MAD DOG’S PACT!

Autor: Marcin Kapusta

MAD DOG’S PACT  to jedna z czołowych drużyn na polskim podwórku. Organizacja nawiązała współpracę z platformą GGPredict, która przygotuje dla niej rozwiązania analityczne!

GGPredict to polski startup, który wspiera graczy w zakresie analityki i treningu Counter-Strike. Platforma oparta na sztucznej inteligencji przeanalizowała już ponad 250 tysięcy meczów w ponad 200 statystykach. Niedawno do zespołu dołączyli Jakub kuben Gurczyński oraz Michał MICHU Müller, którzy tworzą z firmą plany treningowe dla jej klientów.

GGPredict będzie wspierało PACT w zakresie prowadzenia banku informacji oraz we wsparciu trenera oraz zawodników organizacji w analizie i lepszym zrozumieniu ich gry. Dodatkowo obie strony będą współpracowały marketingowo przy tworzeniu treści oraz analiz.

“PACT to jeden z najlepszych zespołów w Polsce, bardzo cieszymy się z możliwości pracowania z tak poukładanym teamem. Naszym celem jest wsparcie organizacji w lepszej i szybszej analizie ich gry, ale także pomaganie w przygotowywaniu się do meczów z rywalami. Dodatkowo, nasze analizy i artykuły cieszą się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych i w tym aspekcie mamy także mnóstwo wspólnych pomysłów z PACT-em. Robimy naszą platformę dla graczy i to ich zdanie jest dla nas kluczowe – nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych testerów naszych nowych rozwiązań niż gracze PLE Mistrza Polski” – powiedział Michał Łowigus.

Rozpoczęcie współpracy z GGPredict to dla nas niebywała szansa, aby jeszcze bardziej wnikliwie analizować naszych przeciwników, ale przede wszystkich nas samych. Możliwości, jakie niosą rozwiązania technologiczne platformy, są niesamowite. Jest to doskonałe narzędzie dla każdego zawodnika, analityka czy trenera. Dla nas dodatkowy partner otwiera kilka sekretnych drzwi do analiz nie będących obecnie w zakresie usług. Jakich? Niech to zostanie naszą tajemnicą” – przyznał CEO PACT, MarcinPadreKurzawski.