Respawn.pl

GODSENT powraca na scenę z szwedzkim składem CS:GO!

Autor: Maks Bartosik

Wiemy już, kto będzie reprezentował barwy GODSENT w 2023 roku. Dzisiaj szwedzka organizacja ogłosiła nowy skład, który zbudowany został wokół byłych zawodników Ninjas In Pyjamas.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja, że GODSENT wraz z startem nowego roku planuje ogłosić nowy skład sekcji CS:GO. Według jednego z leaków, szwedzka marka miała zakontraktować skład Bad News Eagles, jednak te informacje szybko zostały zdementowane. W piątkowe popołudnie GODSENT w końcu przerwało milczenie i zaprezentowało swój nowy skład, zbudowany w całości z szwedzkich graczy.

CZYTAJ TAKŻE: Hades oficjalnie w 9INE!

Nowa piątka, która będzie reprezentować GODSENT mogłaby równie dobrze nazywać się ex-Ninjas In Pyjamas. W składzie znalazło się bowiem aż trzech byłych zawodników NiPu. Są to prowadzący Erik “ztr” Gustafsson, który został wypożyczony z NiP, snajper William “Draken” Sundin oraz riffler Nicolas Gonzalez “Plopski” Zamora.

Zespół uzupełniają Alfred “RuStY” Karlsson, który dotychczas razem z Drakenem występował w Into The Breach oraz najmłodszy element składu – Joel “joel” Holmlund. Joel kojarzony jest głównie z występów dla Monte Esports, w którym grał od lipca do sierpnia ubiegłego roku. Trenerem nowego składu GODSENT został były zawodnik m.in. Fnatic i Cloud 9 – Maikil “Golden” Selim.

Nowy skład GODSENT prezentuje się następująco:

Sweden Erik “⁠ztr⁠ Gustafsson
Sweden William “⁠draken⁠ Sundin
Sweden Alfred “⁠RuStY⁠ Karlsson
Sweden Nicolas “⁠Plopski⁠ Gonzalez Zamora
Sweden Joel “⁠joel⁠ Holmlund

Sweden Maikil “⁠Golden⁠ Selim (trener)