Respawn.pl

Gracze 9INE pod lupą, czyli sprawdzamy statystyki z Majora

Autor: Krzysztof Sarna
9INE

BLAST.tv Paris Major dobiegł końca, ale my jeszcze się z nim nie chcemy żegnać. Z wielu powodów był to wielki turniej i o samych podtekstach można by mówić i mówić. My jednak skupiamy się głównie na tym, że w stolicy Francji pojawiło się wielu Polaków, a w tym w pełni polska formacja. Mimo że 9INE szybko pożegnało się z ostatnim Majorem CS:GO, tak my przyjrzymy się statystykom reprezentantów “Dziewiątki”. 

Jak prezentują się “cyferki” graczy 9INE?

Przyjrzymy się głównej fazie turnieju, w której ekipa znad Wisły już po trzech starciach zmuszona była pożegnać się z Paryżem. Czy jednak mamy prawo do mówienia o słabym występie reprezentantów 9INE? W żadnym wypadku! Podopieczni Piotra “nawrota” Nawrockiego w każdym ze starć natrafili na rywala z wyższej półki, w starciu, z którym to właśnie przeciwnik miał więcej argumentów. 

Olek “hades” Miśkiewicz i jego koledzy rozegrali łącznie cztery mapy i żadna z nich się nie powtórzyła. Na samym początku był Overpass w starciu z Teamem Liquid, który został przegrany do dziewięciu. Następnie Mirage w potyczce z GamerLegion, którego można żałować najbardziej, ponieważ spotkanie było bardzo wyrównane, co tylko potwierdza rezultat 13:16. W meczu o przetrwanie Biało-Czerwoni spotkali się z FaZe Clanem, ale tam ulegli do dziesięciu i ośmiu odpowiednio na Inferno i Anubisie. 

CZYTAJ TAKŻE: noise i splawik nowymi nabytkami UNGENTIUM

Tak więc “Dziewiątka” rozegrała łącznie 103 rundy. Łącznie Rodacy zabijali 293 razy, upadając przy tym 390. To z kolei przełożyło się na współczynnik K/D, który wyniósł 0.75.

Jeśli chodzi już o indywidualne statystyki, to najlepiej z całej piątki zaprezentował się Krzysztof “Goofy” Górski, którego rating wyniósł 0.97 i jako jedyny nie był “czerwony”. W przypadku hadesa, mowa o 0.88, Kacpra “Kylara” Walukiewicza 0.81, Wiktoria “mynio” Kruka 074. Zestawienie zamknął Kamil “KEi” Pietkun ze wskaźnikiem 0.68.

W przypadku otwierających zabójstw najlepszy był Miśkiewicz, ponieważ ten zanotował ich 0.12 na rundę, co zaowocowało ratingiem 1.08. hades w 50% rund wygrywał pojedynek otwierający, co było najlepszym rezultatem wśród całej formacji.