Respawn.pl

Gracze Luminosity Gaming przejdą do SK

Autor: Sergiusz Lelakowski

Amerykańska organizacja e-sportowa Luminosity Gaming ogłosiła, że doszła do porozumienia z SK Gaming, czego wynikiem będzie oddanie brazylijskiej dywizji CS:GO w ręce SK.

Po burzliwym okresie związanym z aferą na linii LG – SK, wywołanym przez podpisanie umów z nową organizacją przez FalleNa i spółkę, obu organizacjom udało się dojść do porozumienia. 1 lipca wygasną umowy obecnego, duńskiego składu SK, a ich miejsce zajmie brazylijska drużyna.

W specjalnym oświadczeniu na stronie Luminosity Gaming, członek zarządu SK Gaming, Alexander Müller powiedział:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie problemu dla wszystkich stron konfliktu. […] To co udało się zrobić Luminosity, zarówno organizacji jak i drużynie w tak krótkim czasie jest godne uwagi. Chciałbym podziękować Steve’owi Maida (założyciel LG – przyp.) za zgodzenie się na takie rozwiązanie sprawy.

SK Gaming w poniższym składzie wystąpi już za dwa tygodnie na ESL One Cologne:

[flag br]Gabriel “FalleN” Toledo[/flag][flag br]Marcelo “coldzera” David[/flag][flag br]Fernando “fer” Alvarenga[/flag][flag br]Lincoln “fnx” Lau[/flag][flag br]Tacio “TACO” Filho[/flag][flag br]Wilton “zews” Prado (trener)[/flag]