Respawn.pl

Gracze Titan trafią do Team Secret?

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj organizacja Titan ogłosiła upadłość ze względu na niewystarczającą ilość środków w budżecie. Jej byli reprezentanci CS:GO znajdują się w Mińsku, gdzie niestety pożegnali się już z rozgrywkami w Starseries Finals.

Richard “shox” Papillon i jego koledzy z drużyny stracili swojego dotychczasowego sponsora. Oznacza to, że przez najbliższy czas za każde wyjazdy na turnieje będą musieli płacić z własnej kieszeni. Z pomocną dłonią wyszedł do nich Kemal Sadikoglu. Sadikoglu jest właścicielem organizacji Team Secret i za pomocą Twittera zaproponował byłym zawodnikom Titan “rozmowę o ich przyszłości”. Można się domyślać, że Turek chciałby rozpocząć współpracę z francusko-belgijską drużyną. Ostatnimi czasy z dołączeniem do Team Secret byli gracze, którzy do niedawna reprezentowali barwy TSM.

kemal sadikogluTeam Secret posiada jedną z najlepszych na świecie drużyn DOTA 2. Ich ostatnim dużym osiągnięciem było zajęcie drugiego miejsca na The Frankfurt Major 2015, który miał miejsce w listopadzie. Zarobki drużyny w 2015 przekraczają milion dolarów, co zdecydowanie robi wrażenie. Właścicielem organizacji jest turecki businessman, Kemal Sadikoglu. Dodatkowo, jest właścicielem Sadikoglu Group, która ma swoją siedzibę w Istanbule. Oczywiste jest, że organizacja ma wystarczającą ilość środków, aby zapewnić swoim zespołom wszystkie niezbędne warunki, które są konieczne do odniesienia sukcesu.

Titan

Zawodnicy jeszcze nie odpowiedzieli publicznie na tę ofertę, ale możemy się domyślać, że wezmą ją pod uwagę przy planowaniu swojej najbliższej przyszłości. Spekuluje się, że nowego pracodawcę poznamy jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca.