Respawn.pl

Gracze wysadzili serwer pojazdami w Call of Duty: Warzone

Autor: Michał Maćkowski
Call of Duty: Warzone

Dobrze wiemy, jak gracze mogą być kreatywni, aby urozmaicić swoją rozgrywkę i nieźle się bawić. Tym razem kreatywnością wykazali się gracze Call of Duty: Warzone, którzy dosłownie wysadzili serwer w powietrze. 

Asortyment dostępny w Call of Duty: Warzone jest bardzo urozmaicony, a gracze gdy dostają spore pole do popisu, potrafią to wykorzystać w niecnych celach. Tak jest w tym przypadku, bowiem gracze dosłownie wysadzili serwer, wykorzystując do tego wszystkie pojazdy dostępne na mapie i naloty dywanowe.

Za całą akcję w głównej mierze odpowiedzialny jest streamer i youtuber o nicku MarleyThirteen, który zebrał 149 graczy na jednym serwerze, którzy byli do siebie przyjacielsko nastawieni. Mieli oni na celu zebranie wszystkich pojazdów w jedno miejsce. Jak pewnie myśliciele, nie udało się tego zrobić za pierwszym razem, a dopiero za trzecim. Pierwsza próba zakończyła się za wczesnym wywołaniem jednego nalotu, a druga za szybką jazdą jednego z graczy, który dobił do stojących obok siebie pojazdów, co oczywiście wywalało niemałą, ale nieplanową eksplozję.

Dopiero za trzecim razem udało się dokonać tego cuda, bowiem wszyscy gracze zebrali pojazdy w jednym miejscu, a po drugie o dobrej porze wywołali naloty dywanowe. Przepiękny chaos zniszczenia był jednak za silny na serwer, którego po prostu wyrzuciło. Całą akcję możecie zobaczyć w filmiku poniżej.