Respawn.pl

Graffiti dla pashabiceps na Inferno? ESL zaprezentowało swoją propozycję!

Autor: Michał Maćkowski
pashabiceps, High League

Za nami ostatni Major w CS:GO, który na wiele sposobów był wyjątkowym. Na pewno do tego zaliczyć można wyczyn Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego, który z rodzinnego Nasielska dojechał do Paryża rowerem. Z tego powodu społeczność, chce stworzenia graffiti dla Jarka w CS:GO lub już w nowej wersji gry. 

Ostatnie tygodnie były udane dla CS:GO pod względem ostatniego turnieju rangi Major. To jednak polscy kibice mimo nieudanego występu 9INE mieli co śledzić, bowiem Jarosław “pashabiceps” Jarząbkowski prosto z Nasielska rowerem dojechał do Paryża. Teraz ten wyczyn społeczność chce uwiecznić w Counter-Strike.

Graffiti dla pashabiceps na Inferno? ESL przedstawiło projekt 

Po Majorze, ESL, czyli jeden z największych organizatorów rozgrywek postanowił pokazać projekt, który ma na celu uwiecznić wyczyn Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego. Już wcześniej społeczność wysyłała takie informacje w kierunku Valve, że Jarek za to co zrobił, powinien otrzymać graffiti na Inferno, ze względu na umieszczony tam rower.

W propozycji ESL graffiti umieszczone byłoby na ścianie przy szczurze, który znajduję się midzie. Graffiti ma nawiązywać do zdjęcia, jakie Jarkowi zrobiono niedaleko wieży Eiffla. Cała pamiątka ma zostać podpisana PASHABICYCLE SCHOOL, które jak wiemy, ma odnosić się do powiedzenia Jarka –  Pasha London School.