Respawn.pl

Grashog zmienia rolę! Były gracz Honoris został trenerem 500!

Autor: Maks Bartosik

Dosyć ciekawą decyzję podjął były zawodnik Honoris, Denis “Grashog” Hristov. Bułgar poinformował, że został nowym trenerem bułgarskiego składu 500.

Dennyslaw i spółka walczyli ostatnio w zamkniętych kwalifikacjach do turnieju RMR, jednak nie udało im się wywalczyć bezpośredniego awansu. Bułgarzy mieli jednak jeszcze jedną szansę, bowiem zakwalifikowali się do turnieju ostatniej szansy. Tam udało im się pokonać HAVU, dzięki czemu zagwarantowali sobie udział w turnieju RMR.

By jak najlepiej przygotować zespół 500 do ostatniego etapu walki o majora w Paryżu, organizacja zdecydowała się zatrudnić nowego trenera. Wybór padł na gracza, którego doskonale znają fani polskiej sceny – Denisa “Grashog” Hristova.

Grashog kojarzony jest głównie z występów dla AGO oraz Honoris. To właśnie z tą drugą organizacją rozstał się na początku tego miesiąca i został wolnym agentem, poszukując nowych wyzwań. Te nadeszły z jego ojczyzny, a konkretniej od drużyny 500, która zaproponowała prowadzącemu nową rolę. Grashog od tego tygodnia będzie miał za zadanie trenować bułgarski skład i pomóc w wywalczeniu awansu na majora w Paryżu.

23-latek poinformował również, że dołączenie do 500 jako trener wcale nie oznacza końca jego kariery profesjonalnego gracza. Grashog w swoim oświadczeniu napisał, że rywalizacja na wyższym poziomie pozwoli mu jeszcze bardziej rozwinąć się jako gracz i dowodzący.

Rywalizacja na wyższym niż dotąd miałem okazję poziomie, w zupełnie innym środowisku i wśród bardzo dobrych zawodników pozwoli mi się jeszcze bardziej rozwinąć jako gracz i IGL. Nie pozwolę też aby brak aktywnego udziału w meczach wpłynął negatywnie na moją formę, nie zamierzam zaprzestawać faktycznego grania w csa.

Grashog nie będzie jedynym polskim akcentem w bułgarskiej organizacji. Pracuje w niej także Joanna Znosko, która w 500 pełni rolę psychologa. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Aktualny skład 500 prezentuje się następująco:

  • Bulgaria Georgi “⁠SHiPZ⁠ Grigorov
  • Bulgaria Denislav “⁠dennyslaw⁠ Dimitrov
  • Bulgaria Aleks “⁠Rainwaker⁠ Petrov
  • Bulgaria Ivan “⁠Patrick⁠ Ivanov
  • Bulgaria Nikolay “⁠niki1⁠ Pantaleev
  • 🇵🇱 Denis “Grashog” Hristov (trener)
  • 🇮🇹Carmine “Fisic0″ Lorusso (analityk)
  • 🇵🇱 Joanna Znosko (psycholog)