Respawn.pl

GTA RP nadal króluje; Wrzesień na Twitchu wiele nie zmienił

Autor: Michał Maćkowski
Twitch

Pierwszy miesiąc po wakacjach za nami! Frekwencja na polskim Twitchu nadal prezentowała się naprawdę bardzo dobrze, a my jak co miesiąc zapraszamy Was na przegląd rankingu wraz ze stroną Streamerzy.pl. 

Wrzesień na polskim Twitchu był dosyć spokojny, jednak w miesięcznych rankingach nieco się pozmieniało. To jednak na czele pozostał ten sam streamer, jakim jest Ewroon, który kontynuując swoje przygody w GTA RP ponownie przed ekrany przyciągnął tysiące oglądających.

Przez kolejny już miesiąc Ewroon królował w polskim rankingu Twitcha, którego średnio we wrześniu oglądało ponad 12 000 osób, a łączna ilość obejrzanych godzin wyniosła 1 568 236. Co ciekawe na drugim miejscu znalazł się pisicela, którego także przygody w GTA RP oglądało średnio 11 350 widzów. Tym razem podium zamknął Xayoo, który miał we wrześniu największa  średnią ilość widzów – ponad 25 000.

U Pań liderką również pozostała Kasix, którą średnio oglądało prawie 2000 widzów, a jej streamy we wrześniu oglądano przez 267 770 godzin. Na drugie miejsce wskoczyła natomiast Angela35 i jej przygody w GTA RP. Ostatnie miejsce na podium za wrzesień przypadło MAAILINH.

Miesięczne rankingi streamerów, ale nie tylko znajdziecie na stronie Streamerzy.pl