Respawn.pl

GuardiaN powraca na salony. Legendarny AWPer wspomoże Trident i zagra u boku swojego byłego kolegi z NAVI!

Autor: Marcin Kapusta

Ladislav “GuardiaN” Kovacs tymczasowo powróci do profesjonalnej rywalizacji. Słowak wspomoże Trident Clan i ponownie połączy swoje drogi z Denisem “seizedem” Kostinem!

29-letni weteran pozostaje “bezrobotny” od lutego ubiegłego roku, bowiem to wtedy definitywnie rozstał się z Natus Vincere, ustępując miejsca młodemu Perfecto. W trakcie okresu wolnej agentury wspomógł Team Dignitas podczas pierwszego sezonu Flashpointa. Po tym turnieju oświadczył, że jest gotów powrócić na profesjonalną scenę. “Jestem gotowy, aby wrócić do rywalizacji w CS:GO na najwyższym poziomie. Ludzie mogą powiedzieć, że jestem stary, ale myślę, że wiek to tylko liczba. Kiedy byłem zmiennikiem w Dignitas podczas Flashpoint, miałem przebłyski mojego dawnego ja” – przyznał na łamach portalu Dexerto.

Słowak przez najbliższy czas reprezentował będzie rosyjskie Trident Clan, w którym zapełni lukę po dotychczasowym snajperze, Mikhailu “tricky’iemu” Krutovie. Co ciekawie, Ladislav w drużynie ponownie zagra u boku Denisa “seizeda” Kostina, z którym przez cztery lata występował pod banderą Natus Vincere.

GuardiaN zamelduje się na serwerze już 16 czerwca, bowiem to wtedy jego ekipa podejmie Copenhagen Flames w ramach czwartej odsłony European Development Championship.

Aktualny skład Trident Clanu prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺 Timur “clax” Sabirov
  • 🇷🇺 Evgeny “Norwi” Ermolin
  • 🇷🇺 Aleksandr “glowiing” Matsievich
  • 🇷🇺 Denis “seized” Kostin
  • 🇸🇰 Ladislav “GuardiaN” Kovacs (zmiennik)
  • 🇷🇺 Mikhail “tricky” Krutov (rezerwa)