Respawn.pl

Gucio walczy z żabami już prawie 20 godzin i dalej mu się to nie udaje!

Autor: Maks Bartosik
Gucio żaby

Na polskim Twitchu obecnie dominuje Gucio, który gra w Star Wars Jedi: Survivor. Skąd wzięło się jednak aż takie zainteresowanie transmisją z tej gry?

Podczas streama z Star Wars Jedi: Survivor Gucio przeszedł do etapu, w którym mierzy się z dwoma bossami w postaci żab. Na prawie 20 godzin trwania transmisji, aż osiemnaście z nich poświęcił właśnie na walkę z nimi. A licznik ten ciągle rośnie, bowiem w dalszym ciągu ta sztuka mu się nie udaje. W momencie pisania tego artykułu Gucio zginął już 1010 razy, jednak nie zdziwimy się gdy ta liczba za chwilę wzrośnie.

Gucio żaby

Fot. Twitch

Streama z walki z żabami ogląda obecnie ponad 24 tysiące osób, a liczba ta ciągle rośnie. Do tego o żabach zrobiło się głośno w sieci, a na Twitterze zaczęła mocno trendować fraza Gucio.

obraz 2023 05 05 165808916

Ewidentne niepowodzenie stremera odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Revo obiecał, że jeśli w ciągu 24 godzin Gucio pokona obie żaby, to sprezentuje 100 subów na jego kanale.

Sprawą zainteresował się nawet oficjalny profil League Of Legends Polska na Twitterze, który wrzucił zdjęcie legendarnych już dwóch żab z emotką oczu.

Nie mogło również zabraknąć komentarza ze strony Nervariena, który wręcz błaga Gucia by w końcu zabił te żaby i pozwolił ludziom na wbicie streama z play-inów MSI.

Co ciekawe, stream Gucia odbił się na tyle szerokim echem, że jeden z bukmacherów postanowił dodać do oferty możliwość obstawienia, czy Gucio pokona Bossa czy też nie.