Respawn.pl

Gwiazdor Team Liquid chciał zostać gwiazdą filmów dla dorosłych!

Autor: Maks Bartosik

Ciekawych rzeczy można czasami dowiedzieć się słuchając wywiadów z graczami CS:GO. W jednym z nich Yekindar, zawodnik Team Liquid wyznał, że kiedyś chciał występować w filmach dla dorosłych…

Po zakończeniu meczu pomiędzy Team Liquid i Astralis podczas finałów ESL Pro League S17, do rozmowy przy stole zaproszono dwóch zawodników amerykańskiego składu – Elige i Yekindara. W rozmowie prowadzonej przez Janko “YNk” Paunovica, Freye “Freya” Spiers i  Jacka “Jacky” Petersa poruszono nie tylko kwestię formy Liquid, ale też i kilka ciekawych wątków pozaesportowych. Jednym z nich była przeszłość obu graczy i ich dawne plany na życie.

Elige jako żołnierz? Jest na to szansa!

Elige odpowiedział, że po zakończeniu kariery zapewne będzie starał się o pracę w wojsku. Amerykanin stwierdził, że zwykła praca biurowa nie brzmi jak coś, co mogłoby sprawiać mu radość. Z kolei odpowiedź Łotysza była nieco bardziej zaskakująca.

Yekindar gwiazdą filmową?

Yekindar zgodził się z Elige, że praca biurowa to nic ciekawego. Na pytanie o swoją wymarzoną pracę odpowiedział, że nie jest pewny czy wypada mu mówić o tym na wizji, na co YNk spytał, czy chodzi mu o bycie gwiazdą filmów dla dorosłych. Gracz Liquid odpowiedział że tak i że w przeszłości był bliski zrealizowania tego planu.

Zabawny w tej historii jest fakt, że jedną z pierwszych profesjonalnych drużyn w karierze Yekindara była… Team YouPorn. Ci którzy obserwowali scenę CS:GO 7-8 lat temu z pewnością pamiętają czasy, gdy znana w branży dla dorosłych marka próbowała wbić się na rynek kantera poprzez budowanie rosyjskiego składu CS:GO.