Respawn.pl

Hades dołączy do australijskiego zespołu?

Autor: Michał Maćkowski
hades ENCE

Spora niespodzianka dociera do nas z Australii. Według najnowszych plotek, wśród potencjalnych zawodników nowej australijskiej drużyny ma znaleźć się Olek “hades” Miśkiewicz. 

hades będzie kontynuował karierę w australijskim zespole?

Takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał, jednak nie wszystko jest jeszcze potwierdzone. Najnowsze plotki o australijskim zespole odbiły się szerokim echem także w Polsce. Wszystko przez potencjalny angaż do zespołu polskiego snajpera – Olka “hadesa” Miśkiewicza.

Końcem maja, Hades oraz dycha pożegnali się z głównym składem ENCE. Dla wielu było to niespodzianką w przypadku polskiego snajpera, który wykazywał się najwyższą formą spośród całego dotychczasowego składu. Pewne jest, że hades długo na ławce rezerwowej ENCE nie posiedzi, jednak mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw.

Według informacji, jakie podało HLTV, hades jest jednym z potencjalnych zawodników, którzy mają tworzyć nowy australijski zespół pod banderą Talon. Organizacja z siedzibą w Hongkongu chce bowiem stworzyć australijski zespół, któremu dowodzić ma doświadczony Aaron “⁠AZR⁠” Ward.

Poza były graczem między innymi Renegades czy 100 Thevies, na celowniku Talon według HLTV ma być także trzech innych zawodników z Australii: Corey “⁠nettik⁠” Browne, Jared “⁠hazr⁠” O’Bree i Christian “⁠ADDICT⁠” Pendleton. To jednak największe zaskoczenie jest w ostatnim, piątym elemencie układanki.

Polak, khaN czy ktoś inny zasili Talon?

Oprócz czterech Australijczyków, w składzie Talon ma znaleźć się także piąty zagraniczny zawodnik. Wśród wymienianych zawodników niespodziewanie znalazł się właśnie Olek “hades” Miśkiewicz, który aktualnie znajduje się na rezerwie w ENCE. Dodatkowo oprócz o Polaku mówi się także o reprezentancie Nemiga i zawodnikowi z Kazachstanu  Beksultan “⁠khaN⁠” Ospan.

Na ten moment nie ma żadnych innych potwierdzonych informacji w tej sprawie, a organizacja Talon nie chciała komentować tych informacji dla serwisu HLTV.