Respawn.pl

Hades i Kei znowu razem? Polacy mają dołączyć do ukraińskiej organizacji!

Autor: Maks Bartosik
9INE, hades

Hades i Kei ponownie połączą siły i zagrają w jednej drużynie? Wszystko na to wskazuje, a potwierdzenie transferu możemy otrzymać nawet dzisiaj!

Po transferze Snaxa do G2 wydawało się, że nic związanego z polskimi graczami CS2 już nas nie zaskoczy. A jednak, transfer Janusza to był dopiero początek udziału Polaków w letniej shuffli transferowej. Początek, bowiem w czwartek pojawiły się kolejne plotki transferowe dotyczące naszych rodaków.

Wszystko zaczęło się od tajemniczego tweeta ukraińskiej organizacji Monte, w którym znalazło się kilka flag, sugerujących narodowości zawodników. Wśród nich dwukrotnie znalazła się flaga Polski, co sugerowało, że KrasnaL nie będzie jedynym Polakiem występującym w ukraińskiej organizacji.

Hades i Kei w Monte? To możliwe!

Jednak już po kilku godzinach pojawiły się kolejne przecieki, które tym razem wskazywały, że KrasnaL opuści skład Monte. Kim więc miałaby być ta dwójka Polaków? Okazuje się, że będzie to duet, który występował razem w barwach 9INE – Hades i Kei. Obaj zawodnicy są obecnie dostępni na rynku, po tym jak Hades wylądował na ławce w ENCE, a Kei rozstał się z 9INE.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to oprócz KrasnaLa, skład Monte opuści także Hadji, który przebywał na okresie testowym. W tak zbudowanym składzie rolę prowadzącego dalej będzie pełnił Woro2k, a Hades będzie głównym snajperem europejskiej formacji.