Respawn.pl

hades nowym prowadzącym 9INE? Zespół rozpoczął testy zawodników!

Autor: Michał Maćkowski
9INE, hades

9INE rozpoczęło testy zawodników, którzy w przyszłości mogą dołączyć do składu. To jednak nieco niespodziewanie dowiadujemy się, że nowym prowadzącym może zostać dotychczasowy snajper – Olek “hades” Miśkiewicz. 

Snajper i prowadzący w jednym?

Mało kto się spodziewał takiego obrotu spraw w 9INE, jednak wygląda na to, że drużyna nie skupia się na szukaniu nowego prowadzącego, którym był odsunięty ze składu Wiktor “mynio” Kruk. Dziewiątki rozpatrują inne możliwości, które z pewnością mogą zaskoczyć.

Profil na platformie X (były Twitter) Newsy z polskiej sceny CS2 podał, że dziewiątki rozważają powierzenie prowadzenia gry aktualnemu snajperowi. Olek “hades” Miśkiewicz miałby prowadzić grę zespołu, ale zarazem być odpowiedzialnym za grę snajperką. Powodem takich zmian może być także mniejszy wpływ snajperów na rozgrywkę w nowej wersji gry.

Znamy pierwsze nazwiska na testach w 9INE

Z tego powodu zespół nie szuka specjalnie dowodzącego i być może wzmocni swoją siłę ognia. Na testach w drużynie byli już bowiem Grzegorz “jedqr” Jędras oraz Jakub “jcobbb” Pietruszewski, o czym poinformował Grzegorz “Szpero” Dziamałek za pośrednictwem swojego profilu na X. Były gracz między innymi właśnie 9INE dodał także, że zespół ma na celowniku kilku ,,ciekawych zawodników”, którzy jednak mają aktywne kontrakty, przez co sprowadzenie ich do zespołu będzie cięższe.

Na ten moment rolę piątego zawodnika dziewiątek pełni trener Piotr “nawrot” Nawrocki, który wspiera zespół w internetowych rozgrywkach.